Jump to content


Kupovina ploca iz inostranstva


chika_milan

Recommended Posts

Ljudi, kako da prebacim novac na PayPal account?
Kupio sam plocu na discogs i treba da je platim preko PP. Napravih i biznis i personal PP nalog ali ni u walletu ni negde drugde ne vidim opciju da prebacim pare na PP . Ima samo opcija da sa PP prebacom na karticu.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne treba da prebaciš pare na PayPal account. Treba da imaš internet karicu (najbolje neku vrstu pripejd kartice) koju registruješ kod PayPal a. Zatim na tu karticu prebaciš koliko ti treba para da platiš zajedno sa sitnim dažbinama za banku i PayPal.
Onadak kreneš sa plaćanjem Discogsu i korak po korak............platiš.

I ja s' vremena na vreme kupim neki disk preko Discogs a i plaćam PayPal om. Imam internet Visa pripejd karicu kod Komercijalne banke. Na njoj imam (prebacujem na nju) samo toliko para koliko mi treba za ono što ću da kupim.

Link to comment
Share on other sites

Hvala, uspeo.
Zbunilo me sto mi je pri prvom pokusaju rekao da je balance jednak nuli a na kartici je bilo novca, vrv neki bug ...
Gledam discogs i da nema postarine sve bi bilo mnogo dobro. Ovako za jeftine medije u dobrom stanju zbog velike postarine ne trgujes.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stigla danas ploča poslata 8. maja, uplašio sam se da nije možda oštećena kada sam je video da stoji u sandučetu pošto poštar obično ostavlja izveštaj, srećom sa pločom je sve ok.

20210602-152355.jpg

20210602-152737.jpg

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Mingus,Mingus said:

Da li je moguce da ovako stavi paket. Ja bih ovu sliku poslao posti. Ja uvek kad nesto skripi saljem mail, ima na sajtu Posta Srbije. 

Jos samo da razmotre primedbe. Tj da uopste da citaju mejlove koji stignu na tu mejl adresu.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Upravo smo kolega Mingus i ja imali problem sa Bex.Hteli da naplate vise postarinu nego sto im je u cenovniku. Poslao sam mu prijemni list o posiljci i prihvatili reklamaciju.Priznajem ,ja bih malo gundjao sebi u bradu i ne bih nista uradio. Kolega je to cas posla resio problem mailom.Da li je slucajno ili namerno,suma mala ili velika ali ne treba im dozvoliti.

Ja inace presao na njih zbog losih iskustava sa post express.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Mingus,Mingus said:

Da li je moguce da ovako stavi paket. Ja bih ovu sliku poslao posti. Ja uvek kad nesto skripi saljem mail, ima na sajtu Posta Srbije. 

Sve je moguće, srećom ploča je neoštećena, da jeste i te kako bih se žalio.

Link to comment
Share on other sites

30 minuta ranije, sondek said:

Upravo smo kolega Mingus i ja imali problem sa Bex.Hteli da naplate vise postarinu nego sto im je u cenovniku. Poslao sam mu prijemni list o posiljci i prihvatili reklamaciju.Priznajem ,ja bih malo gundjao sebi u bradu i ne bih nista uradio. Kolega je to cas posla resio problem mailom.Da li je slucajno ili namerno,suma mala ili velika ali ne treba im dozvoliti.

Ja inace presao na njih zbog losih iskustava sa post express.

Sa Bexom sa imao loša iskustva jer kuriri kradu, sećam se kada sam 2016 naručio monitor za računar koji je baš dosta koštao, pošto nisam bio kod kuće ostavio sam mojim roditeljima novac da oni plate i preuzmu pošiljku, preuzeli su pošiljku ali nisu znali da je kurir maznuo između 500 i 1000 dinara, kada sam pogledao kutiju na kojoj je bila nalepljena nalepnica sa podacima namerno je bila izgrebana u delu u kojem piše iznos za otkupninu, prosto neverovatno.

Sa Postexpressom nikada nisam imao problema tako da redovno koristim njihove usluge.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...