Jump to content


Kupovina ploca iz inostranstva


chika_milan

Recommended Posts

Nisam jos imao takav slucaj sa discogs.Poslao sam liku poruku sa pitanjem da li ima tracking.Sa amazona mi je maznuta jedna ploca,verovatno postar.Oni su imali podatak da je preuzeta i samo su pitali da proverim sa ukucanima i nakon toga vratili pare.I sa njima se preganjam jer im je vracen jedan box set i u DHL imaju informaciju da je preuzet,a oni tvrde da nije i da vracaju u roku od 7 dana kad prime paket.Doduse ovi iz DHL kazu da je primljeno u Amazon Italy gde je ocigledno haos.

 

Link to comment
Share on other sites

To je prošlo kroz radar.Vanredno stanje je uvedeno 15. marta,poštari su još radili normalno,a letovi nisu zabranjeni.Neko je u gornjim postovima komentarisao da juno još uvek šalje pakete.Da oni ti skinu lovu sa računa,ali ne vidim kako će pošiljka normalno da dođe kada su sve zemlje zabranile avio saobraćaj.Njih boli dupe što ti se paket vuče negde po magacinima,a najverovatnije po njihovim,jer paketi ne mogu da prismrde iz matične zemlje.

Link to comment
Share on other sites

To je prošlo kroz radar.Vanredno stanje je uvedeno 15. marta,poštari su još radili normalno,a letovi nisu zabranjeni.Neko je u gornjim postovima komentarisao da juno još uvek šalje pakete.Da oni ti skinu lovu sa računa,ali ne vidim kako će pošiljka normalno da dođe kada su sve zemlje zabranile avio saobraćaj.Njih boli dupe što ti se paket vuče negde po magacinima,a najverovatnije po njihovim,jer paketi ne mogu da prismrde iz matične zemlje.

Sve stize i kargo radi. Meni stiglo i sa Juna i sa Discogsa i sa deejay.de, jedna porudzbina mi kasni iz Francuske evo 2 nedelje al stici ce. Prednost u ovoj situaciji je sto se ne cimaju na carini da otvaraju pakete tako da je za sada bez carine i pdv svaki paket stigao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Ostao sam ocigledno bez Paul Wellera.Prvi put preko discogs.Pitanje sta bi ste uradili na mom mestu ?Mislim da je cak neki vinil shop u pitanju.Necu propasti za 25evra u zivotu,ali nekako mi je los osecaj ostao od toga

Mozda malo strpljenja moze da pomogne, jedino korisno u ovoj situaciji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...