Jump to content


B&W CDM 7 SE


dule75

Recommended Posts

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala seven.. Sve cestitke i tebi.. Pratim tvoju kolekciju.. Veoma Lepo.. Vidim da posedujes B&W CDM7SE kao nove, pa eto prilike da dule75 kupi bukvalno nove kutije.. Postavicu jos par kutija iz licne kolekcije.. a kada bude goksy62 postavio slike njegovog sistema,postavicu ja slike i mog sistema.. ali garantujem da moji zvucnicki kablovi kostaju vise od njegovog sistema.. :rolleyes:&page=3#comment-603830

Moram dodati da u 90% slucajeva cena prati kvalitet zvucnika.. Trenutno imam sistem koji nije na slici i veoma ozbiljno zvuci..

Prelepo Alek...i ja sam slikao dosta sta je sve prolazilo kod mene,Evo jos malo 

Resize of SAM_0534.JPG

Resize of SAM_0439.JPG

 

Edit Infidel

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, seven said:

Hvala seven.. Sve cestitke i tebi.. Pratim tvoju kolekciju.. Veoma Lepo.. Vidim da posedujes B&W CDM7SE kao nove, pa eto prilike da dule75 kupi bukvalno nove kutije.. Postavicu jos par kutija iz licne kolekcije.. a kada bude goksy62 postavio slike njegovog sistema,postavicu ja slike i mog sistema.. ali garantujem da moji zvucnicki kablovi kostaju vise od njegovog sistema.. :rolleyes:&page=3#comment-603830

Moram dodati da u 90% slucajeva cena prati kvalitet zvucnika.. Trenutno imam sistem koji nije na slici i veoma ozbiljno zvuci..

Prelepo Alek...i ja sam slikao dosta sta je sve prolazilo kod mene,Evo jos malo 

 

Extra seven.. Vecinu tih kutija sam cuo.. osim JM Lab Focal ... Mislim da ta kutija radi opasno.. Daleko vise pruza u odnosu cene-kvalitet... :thumbsup2 :listen

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, seven said:

Ovde se prica o iznosenju iskustva,davanju misljenja,Kakve veze ima ako neko prodaje nesto na Kp,sem toga ni Alek ni ja nismo ni nudii ni spomenuli ni rec oko prodaje.Bice da je ljubomora opasna bolest!

Ali ste zato opasni "audiofili", svasta vam je proslo kroz ruke, jel' te? Narocito tebi? :) Cemu uopste postovanje slika stvari koje su, skoro pa iskljucivo, bile predmet preprodaje? Impresionirati nekog? Wow.. Da potegnemo i neke od starijih tema?

 

5 minuta ranije, Alek5 said:

Kakvi ste vi forumasi, krijete svoje sisteme.. podelite sa nama.. da naucimo nesto od vas.. :type

Druze, mislim da si pogresio Forum. Sad vec definitivno. Probaj s Instagram-om..

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, seven said:
6 minuta ranije, seven said:

 

 

1 sat ranije, seven said:

pa eto prilike da dule75 kupi bukvalno nove kutije.

,sem toga ni Alek ni ja nismo ni nudii ni spomenuli ni rec oko prodaje.Bice da je ljubomora opasna bolest!

Bice da si pomenuo

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alek5 said:

iiii evo ga Kuršum, da napravi kuršlus.. Daj tvoj sistem da vidimo.. :-D

Kakvi ste vi forumasi, krijete svoje sisteme.. podelite sa nama.. da naucimo nesto od vas.. :type

 

4 minutes ago, Alek5 said:

iiii evo ga Kuršum, da napravi kuršlus.. Daj tvoj sistem da vidimo.. :-D

Kakvi ste vi forumasi, krijete svoje sisteme.. podelite sa nama.. da naucimo nesto od vas.. :type

 

4 minutes ago, Alek5 said:

iiii evo ga Kuršum, da napravi kuršlus.. Daj tvoj sistem da vidimo.. :-D

Kakvi ste vi forumasi, krijete svoje sisteme.. podelite sa nama.. da naucimo nesto od vas.. :type

Pozdrav svima.Evo odlucio sam da Poklonim svoje Bowerse Cdm-7 SE.Necu da ih prodajem posto mi nije potreban novac,sto je i razlog prodaje mojih kutija! Poklonicu ih za dzabaka posto su to kutije koje ne valjaju nista,lose zvuce ispod svake klase su,i kurta i murta ih je imao svasta budzio na njima,nisu stereo kutije nego su frontovi od soraund sistema,nemaju basa nista,kreste,piste i tako dalje i tako dalje... Eto,ko ih zeli za poklon dobija ih!  Svako vam dobro zelim Audiofili!

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Alexandar said:

Ali ste zato opasni "audiofili", svasta vam je proslo kroz ruke, jel' te? Narocito tebi? :) Cemu uopste postovanje slika stvari koje su, skoro pa iskljucivo, bile predmet preprodaje? Impresionirati nekog? Wow.. Da potegnemo i neke od starijih tema?

 

Druze, mislim da si pogresio Forum. Sad vec definitivno. Probaj s Instagram-om..

ne moras ni da mi se obracas ako nemas nista pametno da kazes ili pokazes.. Ja nema ni jedan oglas a i da imam to je moja stvar.. pokazi nesto i ti ako imas.. i podeli tvoje iskustvo sa nama.. Ako imas nesto da pokazes, naravno, a posto nemas, ne znam cemu tvoje pisanije.. B)

Link to comment
Share on other sites

linn sondek lp12/ittok/troika,linn karik/numerik,linn kudos,naim82/hicap/nap250,naim Sbl mk2. Ima tema za to,ali nije problem i ovde.Već sam davno rekao da bi svaki član u profilu trebao da ima svoj sistem.Da je forum moj,a jbg.nije, ne bih dozvolio registraciju bez te informacije.

edit:al nije na prodaju nista.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, Alek5 said:

ne moras ni da mi se obracas ako nemas nista pametno da kazes ili pokazes.. Ja nema ni jedan oglas a i da imam to je moja stvar.. pokazi nesto i ti ako imas.. i podeli tvoje iskustvo sa nama.. Ako imas nesto da pokazes, naravno, a posto nemas, ne znam cemu tvoje pisanije.. B)

Ja sam svoje iskustvo ovde delio dok ti jos nisi ni znao da postoji ovaj Forum. Dalje, opaska o oglasima je bila upucena seven-u, ne tebi. Da si malo pazljivije citao, shvatio bi, valjda.

Hoces da ti pokazem nesto? :1038: Mogu, nije problem, kad vec trazis. B)

I posto Forum nije tvoje vlasnistvo, pored svega toga sto jeste (vidim da je to najbitnije), obraticu se kome god zelim i kad god to zelim. 

Za kraj, cemu tvoje pisanije ovde? Kazem ti, probaj s Instagram-om. To je popularno ovih dana, narocito za vas koji imate sta da "pokazete". ;)

Link to comment
Share on other sites

Alexandar,Kursum.tema se lepo odvijala,iznosilo se misljenje,pokazalo se ko je sta posedovao,ili poseduje cisto da se vidi.Pa naravno da se prodalo,necu  valjda sve zadrzavati kod sebe,a samim menjanjem se stice iskustvo.Niko nije ni recju spomenuo KP,do vas samih.Sto kaze Alek,pokazite svoje zvucnike,ili sta ste posedovali,podelite iskustvo,konkretno ako ste imali B& W cdm 7se kao Alek i ja.

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, Alexandar said:

Ja sam svoje iskustvo ovde delio dok ti jos nisi ni znao da postoji ovaj Forum. Dalje, opaska o oglasima je bila upucena seven-u, ne tebi. Da si malo pazljivije citao, shvatio bi, valjda.

Hoces da ti pokazem nesto? :1038: Mogu, nije problem, kad vec trazis. B)

I posto Forum nije tvoje vlasnistvo, pored svega toga sto jeste (vidim da je to najbitnije), obraticu se kome god zelim i kad god to zelim. 

Za kraj, cemu tvoje pisanije ovde? Kazem ti, probaj s Instagram-om. To je popularno ovih dana, narocito za vas koji imate sta da "pokazete". ;)

Ja sam pisao o kutijama, vidim da nisi ni ti citao moje postove, ja sam bio vlasnik B&W CDM7SE i sviraju fantasticno.. samo sam to rekao.. pisao sam o temi.. nikog nisam prozivao.. ne znam cemu to Aleksandar.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...