Jump to content


Preporuka za kupovinu pojacala


Carudian

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

18 minuta ranije, nino69 said:

"Evo ja npr. volim da cujem svacije misljenje, ali uvek nadjem prosecnu vrednost i kreiram na kraju svoje."

Znači "svoje" mišljenje kreiraš tako da čuješ druga i nađeš prosječno?

Zanimljivo

Poslano sa mog ME302C koristeći Tapatalk

Zanimljivo je to da ne zelis da shvatis celinu nego vadis iz konteksta, to se zove: "..stvar dobre namere ili dobrog ukusa..."

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, nino69 said:

To je baš tvoje mišljenje ili prosjek tuđih?

Vidi kolega ovako: ..ja možda jesam malo opičen i na svoju ruku, ali veruj da nisam nimalo zlonameran niti bilo kome želim loše! Reč "mržnja" u mom sličaju jednostavno ne postoji! E' sad..ti se malo zapitaj zašto ti je toliko stalo da me isprovociraš i poniziš!?

Link to comment
Share on other sites

On 11/7/2016 at 12:09, Lilyhammer said:

Ti se salis? Reci mi da se salis? :huh::-oPo tvom avataru reko bi da je za tebe knfekcijski broj Techicsssss vrh hifi industrije i ostavio bas upecatljiv utisssssak! Ako bas zelis, navescu ti bar 10 britanskih zvucnika boljih od tog tvog Qudrala! :crno-na-belo

Technicssss je tu samo jer je Technics vec bilo zauzeto, pretekli me mangupi. Inace postoji razlika izmedju nick-a i avatara. Moj nick je Technicssss, a moj avatar je Gandalf Zemunac. Dakle po avataru ne bi mogao da zakljucis nista.

I da, ozbiljan sam, ne salim se i nisam zeleo da me pitas ponovo jedno isto vec da nabojis bar dva zvucnika u klasi onog Quadrala koji sam naveo kao primer. Ne deset komada vec samo dva. Da znas neki siguran sam da bi rekao.

Jos jedna stvar zbog koje si neozbiljan je kada kazes da mozes da pogledas ispod poklopca uredjaja i da kazes kako to svira. Zvuk ne "boje" ni trafo, ni kondenzatori, ni materijali od kojih se izradjuje pojacalo vec elementi koji se nalaze na putanji zvuka. Od njih zavisi da li ce pojacalo biti muljavo, brundavo, da li ce da vristi, kresti ili sta vec. Po trafou, naponskoj sekciji i drugim vecim elementima i komponentama mozes zakljuciti (donekle) koliko ce to snage imati, kakav je kvalitet izrade i dugotrajnost ali ne i kakav je karakter zvuka. To se moze reci tek nakon slusnog testa.

Ne da je svaka serija zvucnika jednog proizvodjaca prica za sebe vec je svaki model prica za sebe i dalje ne razumem kako se sve moze strpati u jedan isti kos. Dakle realno nema generalizacije, sve je prica za sebe. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Technicssss said:

Tek sad procitah da je simpatican Lily u banovini, a na njegovom profilu pise da je zadnji put bio online pre 59 minuta pa sam malo zbunjen. Jeste ili nije? Mada iako jeste imam neki utisak da cemo ga videti ponovo...

Naravno da ćemo ga vidjeti ponovo, opet s drugim nickom i jednako destruktivnim ponašanjem. Sve je čuo, o svemu ima mišljenje, a jedino je njegovo ispravno. Svakom loncu poklopac. To je reinkarnacija već poznatih zagađivača foruma koji su se pojavljivali i nestajali, pa eto ga za koji dan.

Link to comment
Share on other sites

DA, ja ne videh razlog za banovanje. Jeste pisao onako kako bi se reklo bez cenzure i sto na umu to na drumu. Al nije jasno zasto nije banovan neko drugi, a zna se da su pojedini daleko vise provocirali, pa cak i na verskoj osnovi, prozivali pokojnike...politicki i kako sve ne.

Lili to nije radio.

Link to comment
Share on other sites

22 minuta ranije, uzvarb said:

DA, ja ne videh razlog za banovanje. Jeste pisao onako kako bi se reklo bez cenzure i sto na umu to na drumu. Al nije jasno zasto nije banovan neko drugi, a zna se da su pojedini daleko vise provocirali, pa cak i na verskoj osnovi, prozivali pokojnike...politicki i kako sve ne.

Lili to nije radio.

Jes vala ^_^ , pravo govoris

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...