Jump to content


Preporuka za kupovinu pojacala


Carudian

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 sati ranije, missionfan said:

Drage kolege, molim Vas da nastavite ovu, meni jako interesantnu  diskusiju, koju sa pažnjom pratim. U svetu automobila, pandan bi bio: da li je bolji Chery Tengo, 2009-10, made in PRC ili BMW kockica, made in WEST Germany?

 

Mislim da nije dobro porediti automobile i zvucnike , automobil star 20g bi trebalo da je neupotrebljiv a zvucnik star 20g je itekako upotrebiljiv .

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, Carudian said:

Sto se tice tih Canton Karat 40, mislite li da su bolji od gore pomenutih, maldjih Canton Ergo 202, koji se mogu nabaviti za iste novce?

Pozdrav

Ko je pominjao Ergo 202? Ti si juče pominjao neke Nestor 703. A Karat 40 jeste bolji.

Pritom je on bio samo jedna ideja, oko koje se povela, nažalost, diskusija, pa sad isoada ili Karat ili ladna Morava. Za budžet koji si planirao (250) može se naravno još razmišljati. :)

Link to comment
Share on other sites

Opšte je poznato da Nemci prave najbolja kola, Englezi zvučnike, Francuzi vino, Švajcarci satove, Kubanci cigare, a Leskovčani pljeskavice (meni lično je to najvažnije).:D

Šalu na stranu, naravno da i jedni i drugi imaju sjajne modele zvučnika, štos je u tome da posedovanje engleskih zvučnika ima neki poseban šmek u širokim narodnim masama, a posedovanje nemačkih baš i nema nažalost..........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...