Jump to content


Preporuka za kupovinu pojacala


Carudian

Recommended Posts

Potrebna mi je pomoc pri kupovini pojacala... Uglavnom na njemu planiram da slusam ploce (posedujem Techincs sl-d202) i CD (yamaha cdx 397). Zvucnici koje posedujem su Audion BOX 2150/3 (http://postimg.org/image/e4onp0nx5/), noseni kod majstora Vlade u Petrovaradinu, koji je rekao da su to ustvari Schneider zvucnici i da su sasvim dobri...

E sad, do sada sam sve ovo povezivao na Harman Kardon pm625, ali mislim da je ovo pojacalo preslabo za ove zvucnike, pa bi mi bilo drago da me neko iskusniji posavetuje koje pojacalo bi bilo pravi izbor za ove komponente...

Naravno, planiram da kupim polovno pojacalo...

Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Po meni hk ima nekkao previse obojen zvuk .Ono sto sam na kratko slusao nije me bas odusevilo .Doduse nekom se to svidja...ja sam navikao na neutralan zvuk,mekan u basu .Te sprave novijeg datuma iz tog cenovnog ranga me nikada nisu nesto previse odusevljavale.Razmisli ti jos jednom...Na tebi je odluka .Ja imam pioneer A 60,jedan moj prijatelj takodje....Kacen je i na ozbiljnije zvucnike od mojih i pokazao se kao prava zvercica .Ima jako dobru sinergiju,dobar damping faktor i kontrolise odlicno i zvucnike iz visoke klase.Gramofonska sekcija mu je prva liga .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nikako da ugrabim dobar (pristupacan) HK6500, vec drugi put mi je pobegao... međutim, ukazala mi se ponuda da za znatno manje novca nabavim Harman Kardon HK 880Vxi... Da li je mozda neko imao iskustva sa ovim risiverom? Kao sto sam napisao u prethodnim postovima, najvise bih slusao muziku sa gramofona...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...