Jump to content


Nista mi nije jasno .,...


cikuntopola

Recommended Posts

36 minuta ranije, Technicssss said:

Hahahahahaahahahahahahah tacno 100000000% :lol: Zato ga i savetujem da predje na komsiju Gramatik-a koji je inace iz Slovenije. On ne zvuci ni malo kao blender :D Salim se, odlican je, ako jos neko slusa sve i svasta pa i taj zanr muzike neka proba.

Ma nemam ništa protiv ničijeg glazbenog ukusa,samo mi je malo smiješno da se Skrillex navodi kao primjer za kvalitetu zvuka,inače u mom društvu ima ljudi sa različitim glazbenim ukusima,par muzičara i dvojica su dj-i,tako da kada se počne sa raspravom oko muzike to izgleda kao da si otvorio pandorinu kutiju i raspravi nikad kraja jer svatko poteže na svoju stranu.

Ovo sam naveo baš radi ove teme sa razglasima pošto ljudi koriste takvu opremu za svirke,ima kvalitetnijih i manje kvalitetnijih razglasa,studiskih monitora,idem na njihove svirke, a bio sam i dosta puta i na radiu gdje dečki puštaju muziku,uglavnom svi se do jednog slažemo da je za slušanje muzike najbolji kućni sistem bez obzira na vrstu muzike.

Jedina stvar oko koje smo više puta raspravljali je kako bi zvučao hifi sistem vani na otvorenom,čisto za usporedbu sa razglasom,pošto kod ekstremnih glasnoča u zatvorenom svira i prostorija,a na otvorenom to nebi bio problem,vjerujem da ćemo na proljeće uz neki roštilj i druženje možda i to probat,čovijek uči dok je živ pa možda i jedno takvo iskustvo nebi bilo loše  :D

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno da nije nista....DOduse to je bilo davno i ima vec godina.ja sam hi fi forum citao i voleo sam sam sprave,ali nikada pre toga nisam imao nista konkretno ...Onda kad sam poceo da citam forum,shvatio sam koliko ima ljudi koji su u vecoj meri opsednuti kvalitetom zvukom...Da ne kazem preterivanje ....Postalo mi je sve to smesno pa sam se malo nasalio,ali nisam pravio nikad lazne profile,krio se...Svi su znali ko sam...Kasnije sam prestao i to je to ....Da ne kazem da sam vremenom kako sam poceo da kupujem sprave i ja postao nista manje opsednut kvalitetom zvuka,nego iste kolege sa kojima sam se u ono vreme zezuckio ...Sve u svemu to je bio moj prvi put da sam dosao na hi fi forum i u startu napravio karambol .Posle kako je ljubav prema spravama i zvuku izimala maha,ja sam postao isti kao i kolege forumasi  i ostao sam da raspravljam o tome koja sprava od koje bolje svira ....Sve u svemu onda nisam imao zle namere,osim da se malo nasalim ....Davno je bilo,cini mi se 2008 .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...