Jump to content


Nikon D7000 + Nikkor 18-200mm VRII


Jazzavac

Recommended Posts

Nije HiFi, ali posto imamo deo za photo da stavim oglas i ovde...

Prodajem Nikon D7000 telo, staro dve godine u "kao novo" stanju. Ima manje od 3500 okidanja. Koristio sam samo za porodicne fotografije, amaterski. Sa njime objektiv Nikkor 18-200mm VR-II u takodje "kao novo" stanju. Aparat je kupljen u Madjarskoj, objektiv u USA (ima USxxxx serijski broj, radjen za USA trziste). Aparat ima sve sto uz njega dolazi, objektiv nema kutiju (zbog potreba carinjenja prilikom povratka iz USA). Originalnu zonericu sam negde u stanu zaturio i sada koristim zamensku koja je ista kao i ova. Kada je nadjem poslacu je kupcu. Na objektivu je od prvog otvaranja i F-pro UV-haze filtar B+W koji nikada nije skidan, tako da je originalno staklo nedirnuto. Takodje dajem i jos jedan neotpakovan Vivitar filtar za njega koji sam uz objektiv dobio, ali nisam koristio.

Za sve ovo trazim 800 eur. Sve se nalazi u Novom Sadu, moze da se proba/pogleda. Pozeljno je licno preuzimanje ali je moguce i slanje po zelji i na rizik kupca.

Razlog prodaje - zelja da predjem na D750. Ne toliko na full-frame koliko na bolji senzor za slikanje bez blica u slabo osvetljenim prostorijama...

Slike mogu poslati na zahtev...

Kontakt na 064-537-7195.

Pic1.thumb.jpg.827f8c8732d38e78cf2a93eec

Pic2.thumb.jpg.f2ab14ea950824fda1ab6226b

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...