Jump to content


Acoustic Invader


patason

Recommended Posts

Vratiste me iz pe"m"zije...

Besprekorno... Odmah sam poželio i ja... Šteta što trenutno nisam finansijski dorastao....

 

Jako, ali baš, baš mi se dopada kako izgleda, naročito iznutra.

 

Prava pravcata manufaktura...

Čestitke obojici!!!

 

I ne, nije sramota da se hvališ, naprotiv, imaš i sa čim!

 

Još jednom čestitam!!!

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod avijacije...

Evo i u mom sistemu malo High End-a na probi.Na slici moj Vinyl set up sa Acustic Invader phono preampom u gostima.Kvalitet izvanredan i prvi zvučni utisci izuzetno pozitivni.Javljam na odgovarajućoj temi,ali pozdravljam i eventualo objedinjavanje na ovoj,ako se pokretač slaže da objedinimo u njoj sve Gidjgine proizvode i naša iskustva sa njima.Zasad jedna slika,pa link ka mojoj AI temi,kad napisem utiske.

Samo jedan detalj da vidite ukoliko nesto budete radili s Gidjgom da vidite kakva je to lafčina.Nazove me juče da mi ostavi na lagano slušanje od nekoliko dana phono sekciju.Kazem superextrafradželistic, ali imam manji problem za zajedničko slusanje večeras jer su mi od skoro BNC kontakti na gramofonskom kablu,a već je kraj radnog vremena da se na brzinu kupe adapteri.''Ajd,reče, da ja neke probam da nađem kući il nesto da smislim''...i posalje mi za 10minuta sliku preampa od nazad sa ugrađenim konektorima.Mislim,sta reći neg da sam počastvovan sa Rolse Royce odnosom,ladno ih nalemio zbog mog slušanja.Za pola sata smo već slušali...

to be continued

acusticinvader.jpg

Link to comment
Share on other sites

20 minuta ranije, Nomimasen said:

Komentari su vrlo dobri i ja sam veoma zaintrigiran. Voleo bih čuti ovaj DAC. Da li postoji mogućnost da se to izvede?

 

Sto se mene tice uzimi moj na slusanje koji stoji kod Gidjge spakovan jer ga necu slati ovamo pre Sept...ako pilot ima neki drugi predlog ce se javi...ali posto vidim da si iz NS kapiram da je problem to iskombinovati ravan nuli ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Preamp.Zasad slika uskoro slusanje uz malo diyerisanja oko konektora i priključenje na nap250 za probu u mom sistemu.Kako čujem preamp je već nasao je već svoje mesto u nekim high end sistemima posle probe , pa ako me neko pretekne sa utiscima neću da se ljutim,bar sam prvi okačio sličku  :P 

ps.msm,sta reći uopšte- bruka kako je urađeno,ne sumnjam da zvuči savršeno,ispod haube izgleda svakako kao perfektan rad !

Acoustic invader.jpg.jpg

Link to comment
Share on other sites

I od nazad slika predpojačala.Dual mono, fully balansed,j fet mumbo jumbo,ukratko perfekcionizam- gidjgin stil... al da ne pričam sto mi nije struka zamoliću Giđgu kad se vrati u Novi Sad za par dana,da da malo vise detalja o konstrukciji oba uređaja.Ove sličke su svakako samo moj neizdrž da budu u telefonu,a ne i na forumu.Povod je ipak da napišem neku reč o fantastičnom phono preampu koji sam imao na slusanju od 10-tak dana sto je adekvatan period,u manje od par dana iovako ne verujem.Obećao sam link i opis na drugoj temi , ali mislim da ako se pokretač slaže bolje da ova tema ostane kao jedina da ne bude rasejano na vise mesta o Gidjiginim uređajima.Ipak to ide ka jednom kompletnom sistemu,pa da sve bude na istom mestu.

Evo linka o phono sekciji    http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/25420-akusticni-osvaja%C3%A4%C2%8D-phono-sekcija/&page=2

 

 

preamp back.jpg.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, sondek said:

Preamp.Zasad slika uskoro slusanje uz malo diyerisanja oko konektora i priključenje na nap250 za probu u mom sistemu.Kako čujem preamp je već nasao je već svoje mesto u nekim high end sistemima posle probe , pa ako me neko pretekne sa utiscima neću da se ljutim,bar sam prvi okačio sličku  :P 

ps.msm,sta reći uopšte- bruka kako je urađeno,ne sumnjam da zvuči savršeno,ispod haube izgleda svakako kao perfektan rad !

Acoustic invader.jpg.jpg

za sve ostale objasnjenje,Sondeku sam verovatno na ignore listi i  ne vidi mojee postove.

Zato misli da je prvi okacio sliku preampa     :crno-na-belo  ,sto i nije mnogo vazno,a u temi naravno i treba da budu svi ACOUSTIC INVADER uredjaji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...