Jump to content


Acoustic Invader


patason

Recommended Posts

55 minuta ranije, ab said:

Ниси ме испратио, последње о чему се овде прича је дак. Мислио сам да знаш нешто од техничких података за тај дак, а не о IcePower 1200as модулима.

Sorry my bad, ne znam ništa o tehničkim stvarima vezanim za dac, to najbolje sa Goranom. :wave2

Link to comment
Share on other sites

Разумео сам добру намеру :thumbsup2

Наступ AI на сајму је био јако позитиван и еуфоричан, организован с добром подршком али је био благи фијаско због рекао бих тада тренутног неискуства у поставци - ко је био зна како је било. 
Горан је позитиван и остаће, па искрено очекујем његов нови  наступ сигуран сам тада без поновљених "прележаних дечијих болести". 


AI аргела расте у сваком смислу и позитивно је да изазива пажњу и искрених и завидних. 
 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, sondek said:

Pitao sam Gorana da li uopste smem da objavim sliku jer je jos nema zvanicno.On se slozio,ipak ovom nasem forumu moze da zahvali za deo publiciteta,ima dosta korisnika i mnogo onih koji su u svojoj kuci probali uredjaje.I prvi javni nastup na sajmu itekako ima veze sa forumom, pa eto nesto dobijemo od izvestaja i unapred "preko veze".Sto se iznutrica tice ne volim da detaljisem,nije mi ni struka, skuplji i kvalitetniji delovi su i to znacajno...rekao mi Goran da ga u nabavci Dac kosta 3-4 puta vise od starog modela.Ujedno ovi komentari dobro dodju, kakvi god da su pa cak i na nivou trolovanja.Stari smo mi mapeti...

Objavio je i on slike na Facebook strani isti dan. Nema bas mnogo pratilaca, a ima finih slika.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Молим за инфо, да ли је познат податак јачине струје за Icepower 1200as1 модул? 
На самом модулу је осигурач 5А.

Која количина струје се испоручује преко главног мрежног прекидача, тај прекидач мора бити декларисан за (А)?

хвала за инфо унапред, гледао мануал али нисам нашао или ми је промакао тај податак.

https://www.apollonaudio.com/Icepower1200As2Datasheet.pdf

Link to comment
Share on other sites

@patason, само још једно питање:

када заправо светли ледовка на предњој плочи код AI amp-a - када је активна индикација радног стања, индикација "stand by" стања или можда у једном случају светли, а у другом случају трепери/пали-гаси?

хвала

Link to comment
Share on other sites

prva serija nije imala stand by, samo on-off.

druga i treca su imale, tu ima dve diode u podu amp crvena koja svetli kad je u stand baju, a na prednjoj ploci druga koja svetli kad je amp automatski  probudjen ulaznim signalom tj radi....i odlazi u stand by kad nema signala 13 minuta, gasi se prednja a pali donja dioda.

Link to comment
Share on other sites

Хвала. Мени из описаног личи да може али свакако треба испитати напоне на пиновима за индикацију радног стања и за standby.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ai dvojac u gostima. Detaljnije utiske delim kada se malo slegnu ali već sada mogu reći da radi jako dobro i bez da bilo šta štrči. Zvuk dinamičan, kontrolisan pod konac, i što me posebno raduje jako lepe boje tona. Nisam još iskusio klasu D u ovako kompletnom nastupu.  

Ai.thumb.jpg.a751c06fe4e20e4cff6f238f47c0a296.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...