Jump to content


Kontakt sprej - iskustva


TERMINATOR

Recommended Posts

8 sati ranije, Engine said:

WD-40 rule :)

Za podmazivanje bicikla, za čišćenje oružja, za čišćenje vinila ;), i natavno kontakt sprej za elektroniku.

Da li si probao!? ... ili si video snimak onog ludog Japanca koji sam postavio prošle nedelje? Ja se svakako spremam da žrtvujem jednu razvaljenu ploču dobijenu iz komšijske podrumske arhive :P, za probu sa WD-om, ali bih je svakako nakon glancanja sa WD-om oprao sa Ferijem i destilovanom vodom.

Mogu samo da zamislim na šta bi gumeni mat ličio kada bih je samo osušenu od WD-a spustio na mat. O mirisu da i ne govorim. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Dobar dan! 


Da li je neko od cenjenih clanova Foruma koristio Würth kontakt sprejeve? Vidim da se u temi pominjao brake cleaner od iste firme (koji uspesno koristim za ciscenje i odmascivanje na autu), ali ovi kontakt sprejevi su mi novina od Würth-a.
Ako sam dobro procitao u specifikacijama, u nasem slucaju (za primenu u elektronici), uzeo bih neki od sprejeva sa oznakama OL, OS, SW. 
Imate li iskustva sa nekim od pomenutih i kakvi su utisci? Hvala. 

https://eshop.wurth.rs/kontakt-sprejevi

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...