Jump to content


Heco Superior 840


Milos 1990

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da li su to oni iz novog sada od preprodavca, to su odlični zvučnici ako nisu radjeni i td. treba ti neko snažnije pojačalo mogo bi neku Yamahu AX 7xx ili AX 9xx serije ili Denon jači primerci tipa 1080 i super si prošao mislim da su bile jako povoljno navodno jer nemaju mrežice. a te kutije su super ocenjene.

Link to comment
Share on other sites

hvala vam na odgovoru.kupio sam od decka koji ih je kupio u novom sadu.nemaju  mrezice kao nove su.tako da moguce da su to te sto ste spomenuli..Hvala jos jednom na odgovoru pogledacu ova pojacala sto ste mi preporucili. i ako moze jos jedno pitanje.  viskotonac ima nesto sivo,cini mi se da se zove dijafragma,znaci kad se gleda u kutiju i vikotonac ima taj metal kao sisica zaobljena ona je malo naborana .rekao mi je  prodavac da to ne utice na zvuk itd.a na jednom je napukla po sredini tog lima

Link to comment
Share on other sites

a baš sam se pitao zašto je preprodavac stavio tu cenu ssad mi je jasno a i jasno mi je zašto je ovaj tebi odmah prodao došlo mu poštom a preprodavc sakrio da je visokotonac pukao i to je to šta je tu je. taj što je izgužvan može da se ispravi na kalupu kod vlade u cara dušana servis Ton Audio meni je to radio davno napravio čovek kalup.a ovaj što je puko pitaj vladu možda može nešto da uradi.

Link to comment
Share on other sites

Niste zadovoljni sa zvukom ,jer su to Nemacki zvucnici,oni nikada nece imati,bass ,toplinu,dinamiku kao pojedini Engleski zvucnici.Mozete menjati amplifikaciju ,ali uzalud.Realno njihov frekfentni opseg krece od nekog nizeg midbassa,pa  u mnogim slucajevima do prenapadno ostrih visokih tonova.Savet-promenite zvucnike.

Link to comment
Share on other sites

seven,slazem se sa vama visoki su PRENAPADNI.Pre sam imao CAT 5050 nije bilo visokih uopste.Sada visokih ima ali bas moram na pojacalu da izvlacim.Sta da vam kazem,kupim CAT 5050 smeju mi se, kazu djubre,kinezi.A lepo su me sluzili.Bili su nekako napucani,kupim  Heco opet ne valja...;) u medju vremu sam zasnao od starijih kolega da je za mene Jamo.  imaju dobar bas itd i da kutija sa bas refleks otvorom daje bolji  bas ali eto .. svaki pocetak je tezak. Stavio bi slike ali su velike rezolucije pa mi nesto ne ide..

Link to comment
Share on other sites

goxy62 nosio sam kutije kod dva poznata majstora cisto da ih pogleda.Da znam na cemu sam.Sve je originalno,kutije su kao nove jedina mana sto nemaju mrezice.Kaze da PERVERZNO sviraj da skoro nije video taj model tako dobro ocuvan.Tako da nemam nameru da ih menjam.Stavio sam u ogllas moje pojacalo pa kupujem Denon ili  Yamahu.KAKO VI KAZETE POGLEDACU I SONY. 

                                                                          

Link to comment
Share on other sites

malo je prstom poravnao sad se nista ne primecuje. a druga nije pukla vec je upalo nesto i pravilo odsjaj kao da je puklo.napisao sam da sam istripovao..ne znam kako sliku da postavim da Audofil Kursum vidi da je sve u savrsnom stanju...

http://s328.photobucket.com/user/milosradovanovic1/media/20160208_232129_zpscrhu8s9a.jpg.html?sort=3&o=0

http://s328.photobucket.com/user/milosradovanovic1/media/20160211_205146_zpsue4nchwd.jpg.html?sort=3&o=0

da li je Kursum zadovoljan sad? ja ovde trazim savete a ne ismevanje !

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...