Jump to content


JBL LX 750


PedjaR

Recommended Posts

Slazem se sa Kursumom, cena ne da je visoka, nego je nenormalno visoka, makar kutije bile i perfektno ocuvane. Drugar je imao LX 800 model i iskreno tu je vise bass-a nego sto treba bez obzira na ostatak sistema. On ih je platio 2011-te mislim 14000 dinara u mint stanju i to bolji i skuplji (1600DM nove) model od ovog. LX 750 ima dva mid / bass-a tako da imaju jos vise bass-a nego LX 800. Inace ovaj lik iz Kovina ima mnooooooogo naduvene cene. Voleo bih da je clan foruma pa da nam objasni odakle mu ideja da za zvucnike od mini linija (izgrebane i bez znacki) trazi po 6000 din, a neke stvari prodaje skuplje nego kada su bile nove.

Link to comment
Share on other sites

Pa neka onda napise odakle mu ideja da stavi zvucnike u onakvom stanju za 19500 dinara, cak su i mrezice pocepane. Znam mnogo ljudi kojima vizuelno stanje nije toliko bitno ali cak ni oni ne bi uzeli onakvo nesto osim mozda za garazu. Inace evo predloga za pokretaca teme:

http://www.kupujemprodajem.com/Canton-ergo-70dc-kao-novi-28920243-oglas.htm?filter_id=59979435

Mnogo bolji (i skuplji) model nego pomenuti JBL, a o stanju i da ne komentarisem.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Technicssss said:

Pa neka onda napise odakle mu ideja da stavi zvucnike u onakvom stanju za 19500 dinara, cak su i mrezice pocepane. Znam mnogo ljudi kojima vizuelno stanje nije toliko bitno ali cak ni oni ne bi uzeli onakvo nesto osim mozda za garazu. Inace evo predloga za pokretaca teme:

http://www.kupujemprodajem.com/Canton-ergo-70dc-kao-novi-28920243-oglas.htm?filter_id=59979435

Mnogo bolji (i skuplji) model nego pomenuti JBL, a o stanju i da ne komentarisem.

Ideja se zove dranje ovaca.

Link to comment
Share on other sites

Razumem ja da ljudi to rade zbog zarade, jbg svako radi nesto da bi preziveo ali pojedini prepordavci na KP zaista ne shvataju koliki su 20000 dinara za prosecnog kupca polovne audio opremu u Srbiji (ne racunajuci BG). Oglase pratim stalno i neverovatno koliko istih uredjaja i zvucnika se vrti po oglasima, neke vidjam od sredine 2013-te i ljudi zacrtali cenu i ne daju ispod. 

Link to comment
Share on other sites

"Vrhunski bas refleks zvučnici  JBL LX 750. Made in Denmark.             
Kabineti imaju tragova korišćenja i sunđerasta damping obloga je u vizuelno lošem stanju, zato je cena maksimalno korigovana. Sunđerasta damping obloga se može skinuti, kome smeta. 
> > > HVALA svim članovima HI-FI foruma koji prate moje oglase : ) "

:D

Link to comment
Share on other sites

Ti kao kao ovaj iznad mog posta, što drže cene nisu materijalno zavisni od preprodaje polovnih uredjaja, već im je to kao neki hobi, zato i držite cene i nije vam stalo da nešto prodate lako i brzo. kada se neko upeca na ovu foru kao vrhunski zvučnici lx 750 što je najobičnija glupost i obmana neukih omladinaca, super za vas i boli vas uvo jer nemate savest odnosno ne posedujete istu i zabole vas uvo što je čovek nešto preplatio , a dobio prosečan zvučnik da ne kažem entry level.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi hvala puno. Definitivno ih necu pazariti.

Prijatelj mi se oglasio da ima u podrumu neke kako on kaze Engleske zvucnike na slovo C

.i on bi to meni da pokloni kaze treba da se malo srede iskrzani su.. Bas me zanima sta je to. kada budem video sta je

postavi cu na ovoj temi i postaviti slike pa da prodiskutujemo tj vi sta je to i vredi li nesto.

Jos jednom hvala puno!

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, goxy62 said:

Ti kao kao ovaj iznad mog posta, što drže cene nisu materijalno zavisni od preprodaje polovnih uredjaja, već im je to kao neki hobi, zato i držite cene i nije vam stalo da nešto prodate lako i brzo. kada se neko upeca na ovu foru kao vrhunski zvučnici lx 750 što je najobičnija glupost i obmana neukih omladinaca, super za vas i boli vas uvo jer nemate savest odnosno ne posedujete istu i zabole vas uvo što je čovek nešto preplatio , a dobio prosečan zvučnik da ne kažem entry level.

goxy,pa nije to moj oglas.Citirao sam ga t.j. kopirao sa KP-a.Evo ti link :  http://www.kupujemprodajem.com/JBL-LX-750-29118133-oglas.htm?filter_id=59878202

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...