Jump to content


Šćepa@Radio Beograd 202 (Vinyl Zone)


ScepanBG

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Scepane čestitam na trudu, hrabrosti i dobroj volji da u današnje vrijeme pokreneš nešto tako zanimljivo. Svima nama istinskim i pravim audiofilima nedostaje svega vezanog za naš hobi ali malo tko če skupiti hrabrost i započeti nešto ovakvo kao što je tvoja emisija. Kotač si pokrenuo a ja ti želim da se okreče što duže. :klanjanje:thumbsup2

 Znam kako je to teško jer bio sam suosnivač i dugo godišnji doredsjednik Osiječkog kluba Audiofila ACCO Osijek koji na nažalost više ne postoji. Ostavština klupa su lijepe uspomene sa bezbrojnih druženja u domu tehnike i izložba UHO 2009 koju je klub uz puno truda orginizirao a bazirala se na Diy uratcima i naravno Retro sobi u kojoj sam izložio nešto sitno iz moje kolekcije.:)

Link to comment
Share on other sites

Bokkie,Retro-Man hvala Vam puno!!! :thumbsup2:cheers 

Retro verujem da ce emisija uspeti i potrudicu se koliko god mogu da emisija zazivi.

Trudicu se da u svakoj emisiji dovedem sto boljeg gosta sa zavidnim iskustvom u hifi-ju i koji na tu temu ima puno toga da kaze.Cilj je da pokrijemo sve o hifi-ju.S obzirom da je prva emisija bila uspesna,sledece emisije ce moci da traju cak i sat i po,ukoliko ja procenim da moze toliko da se prica na jako kvaliteta nacin.

Sutra(utorak) cu objaviti ime gosta koji ce biti u petak 3.februara gost u emisiji.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Veceras u emisiji Disko Susret na Radio Beogradu 202 specijalni gost moj drug Nikola Stojkovic.u emisiji cu biti i ja.Pustamo muziku direktno sa ploca(vinila) sa EMT 948 gramofona.Emisija pocinje u 20:30 h,a mi se ukljucujemo od 21:30 h i pustamo do 22:30h.Slusajte nas na 104.00 megaherca.  :listen

http://www.dance.rs/ 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 months later...
On 25.10.2017. at 16:04, aiwa said:

Šćepo, treba mi informacija, ako postoji neki sajt gde mogu da vidim šta je izlazilo od italo disko remixa i megamixeva.

 

Nemoj samo da mi kažeš discogs, to mogu i sam.

Pratio sam taj sajt, mada sam ja većinu svojih Italo Disco ploča kupio ovde kod nas. Proveriću da li ima još nekih dobrih sajtova poput Discogsa, pa ću napisati ovde.Koliko sam razumeo samo te zanimaju Italo Disco remixi i megamixevi? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...