Jump to content


Sta ste nabavili (od HiFi-ja)?


Infidel

Recommended Posts

On 5.2.2016. at 18:00, jagermeister said:

 . Flac -ovi su mi bili prioritet i tu se već osjeća napredak kad su u pitanju 24 bitni fajlovi . Spojen hard disk na prednji usb i sve radi kako treba , čita dsd fajlove izmedju ostalih tako da vjerujem da ću biti miran neko izvjesno vrijeme ..

Na netu nisam nasao, pa da pitam iz prve ruke...Ispisuje li CD text, imena numera ( flac, mp3, DSD...sta li sve vec pusta)

Bilo bi bezveze da je posed tolikog displeja uskracen za ove funkcije.

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, uzvarb said:

Na netu nisam nasao, pa da pitam iz prve ruke...Ispisuje li CD text, imena numera ( flac, mp3, DSD...sta li sve vec pusta)

Bilo bi bezveze da je posed tolikog displeja uskracen za ove funkcije.

Ispisuje sa usb-a sa cd-a ne koliko sam probao za sada , svega par snimljenih cd-ova .

Link to comment
Share on other sites

7 minuta ranije, jagermeister said:

Ispisuje sa usb-a sa cd-a ne ;)

Ok. I to je dovoljno, mada i logicno. Jos da podrzava cd text bilo bi fenomenalno..mislim ta funkcija nije poskupljivala uredjaj ,a zasto nije implementirana ostaje misterija. Meni je taj Onkyo jako zanimljiva spravica, gledam ga odkako je izasao na trziste. Mada realno mi nije neophodan i jos se odupirem uspesno kupovini. :-)

I taman ga lepo zaboravim i potisnem , pojavi se negde da ga vidim.

Uzivaj u novoj spravici, sta da ti kazem. Rado bih te zamolio za slike unutrasnjosti...al znam da je pod garancijom, pa je to nerealno.

Link to comment
Share on other sites

Otvorio sam ga ja odmah iz znatiželje da vidim kako to izgleda unutra ...fino uradjeno linerano napajanje u filrtaciji skoro 15000 uf ;) , cd mehanizam radi savršeno , bešumno kao kod skupljih modela , matična ploča nije prevelika al je napucana ;)   mogli bi se zamjenit operacioni i vjerovatno malo samoljepljive bitumenske mase po gornjem poklopcu i sa strane da se malo umrtvi kućište .Ništa specijalno i ne bih tu dirao , važno je da je legao zvučno i pruža fleksibilnost koja mi je bila potrebna . Razmišljao sam o nekom kvalitetnijem strujnom od 1.5mm2 i to direktno do napajanja , al ću vidjet šta i ako nadjem nešto da valja .

 

Edit Infidel

Link to comment
Share on other sites

Evo da dodam da sam  spojio i net preko ap-a ( bilo je malo škakljivo zbog kucanja ip adrese i sl ) uglavnom radi odlično v tuner internet radio, izbor prilično velik ... favoriti se skupljaju a aplikacija onkyo remote ap za android je uveliko olakšala  pristup uredjaju , pregled fajlova pregledan i i funkcionalan bez nekih grešaka u radu . Moja preporuka za " multipraktik " ;) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...