Jump to content


Sta ste nabavili (od HiFi-ja)?


Infidel

Recommended Posts

Hvala kolega ...mora se bit u toku a multipraktik je jedan od rešenja :-D . Žao mi je da se odreknem cd-a preko noći pa reko nek ide u kompletu . Zanimljiva sprava fino radi i tako i zvuči . U toku je formatiranje ext storage na fat32 .. ( muko moja predji na drugoga) :) Srećom nisu terabajti u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Lepo je i bericetno pocela 2016.

Glavna prinova su od pre par dana Hegel HD11 dac i digitalni FTA kabl kojim je spojen dac za Yamahu koja je postala samo transport. Koga interesuje, sliku kabla i licne zvucne impresije posle dodavanja konvertera cu postaviti naknadno u sopstvenoj temi u delu "Vasi sistemi".

Hegel HD11 -2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sve lepe vesti...

Woland, bravo za gramofon!

Jeger.... jaaako lepa sprava, napisi utiske cim pre!

Dubwise... svi vi Hegel-isti da otvorite posebnu temu i pisete o utiscima. Mnogo ste se rastrkali okolo, ne mogu da procitam ko sta pise. :-D

53ch... Nakamichi bananice su nesto najbolje sto moze da se kupi za smesne novce. Secam se da sam u AfrikE porucio dva pakovanja od po 12 kom. (izvini Ston, ostalo u JHB) i nisam verovao kako se to tako lepo srafi, kao i kako kontakti cvrsto legnu na zv. konektor. Moja varijanta... slika u prilogu.

LC0534E-6-USA.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, generalna_skupstina said:

 

53ch... Nakamichi bananice su nesto najbolje sto moze da se kupi za smesne novce. Secam se da sam u AfrikE porucio dva pakovanja od po 12 kom. (izvini Ston, ostalo u JHB) i nisam verovao kako se to tako lepo srafi, kao i kako kontakti cvrsto legnu na zv. konektor. Moja varijanta... slika u prilogu.

LC0534E-6-USA.jpg

Slažem se,za te pare nema boljih,koristim ih već duže vrijeme bez ikakvih problema :D

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, generalna_skupstina said:

Jeger.... jaaako lepa sprava, napisi utiske cim pre!

 

Hvala kolega ;) Iskreno jako sam zadovoljan zvukom . Uredjaj je sklapan u saradnji s firmom teac što me navelo da ga i uzmem . Prije svega mi je bio potreban uredjaj koji će da sve objedini kad su u pitanju hi-res formati i da se rasteretim viška u polici . CD zvuči odlično , detalja više nego do sada , kako sam čitao na strane forume zvučno su ga dotjerali da je ravan u cjelom frekventnom opsegu tj ne koloriše zvuk kao pojedini uredjaji koji nose pod svojim logom neku svoju karakternu zvučnu osobnost . Flac -ovi su mi bili prioritet i tu se već osjeća napredak kad su u pitanju 24 bitni fajlovi . Spojen hard disk na prednji usb i sve radi kako treba , čita dsd fajlove izmedju ostalih tako da vjerujem da ću biti miran neko izvjesno vrijeme . Net radio još nisam probao, čekam drugara da mi konfiguriše ap tako da vjerujem da će i to da radi .

Link to comment
Share on other sites

52 minuta ranije, robespierre said:

Sto iz UK? Prilicno sam siguran da ih ima i na KP :)

Ove šta sam zadnje uzimao su iz kine bez poštarine,prije par godina sam uzimao iz UK jer jedino tamo ih je bilo,a prve koje sam uzimao isto Nakamichi pred dosta vremena sam kupio rabljene,već su navoji bili dosta izlizani,vjerovatno ih je prodavač koristio sa više kablova i dosta ih pohabao,tako da za te pare se po meni ne isplati uzimat rabljene.

Iskreno na KP nisam ni gledao,ako se radi o novima i po približnoj cijeni kao ovi iz kine onda ok :D

Link to comment
Share on other sites

Sto iz UK? Prilicno sam siguran da ih ima i na KP

Iskreno na KP nisam ni gledao,ako se radi o novima i po približnoj cijeni kao ovi iz kine onda ok 

Ima onaj covek iz subotice,Darko. Evo linka: http://www.kupujemprodajem.com/Nakamichi-zvucnicke-bananice-8-kom-NOVO-30023002-oglas.htm?filter_id=62931945

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

22 sati ranije, 53ch said:

Nažalost nema,8 komada poklonio kolegi,ostalo sam iskoristio,cijena je super,18$ - 24 komada, free poštarina.

Захваљујем се, наш'о сам ко има      :ruganje вишка   http://www.kupujemprodajem.com/Nakamichi-zvucnicke-bananice-8-kom-NOVO-30023002-oglas.htm?filter_id=62931945

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...