Jump to content


Sta ste nabavili (od HiFi-ja)?


Infidel

Recommended Posts

Znam da je 120 slab za njih ali jako lepo svira iako je najslabiji model.                                                                                        Kasnije planiram upgrade na 200 ili 220 ovo je bilo cisto experimentalno i svira iznanedjujuce dobro ako se pogode kablovi.

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, JTGTS said:

Najvise me je iznenadio DAC koji je vise nego dobar.Ostaje mi jos da se igram sa SAM opcijom.

Jel neko od vlasnika imao prilike da se igra sa SAM

Ja nisam probao, s obzirom da mojih Mark&Daniel kutija nema na spisku, a ne bih baš da eksperimentišem.

Ali mislim da neće 200 epohalno bolje da radi nego 120.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, srdjan_cvetkovic said:

Ja nisam probao, s obzirom da mojih Mark&Daniel kutija nema na spisku, a ne bih baš da eksperimentišem.

Ali mislim da neće 200 epohalno bolje da radi nego 120.

Prilicno sam siguran da sa DY ima razlike - pogotovo sa SAM-om koji jede headroom samo tako.

Dodatno, dual mono varijante sa sobom donose dodatnu "magiju". 440 Pro je znacajno bolji od 220 Pro. Mnogo veca razlika je od prostog dodavanja snage / struje i smanjivanja distorzije.

Inace, Pro modeli imaju upgrade-ovano napajanje (izmedju ostalog je izbacen Schurter filter) i nesto manje su osetljivi na kablove.

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, JTGTS said:

Znam da je 120 slab za njih ali jako lepo svira iako je najslabiji model.                                                                                        Kasnije planiram upgrade na 200 ili 220 ovo je bilo cisto experimentalno i svira iznanedjujuce dobro ako se pogode kablovi.

Daj malo poredjenja sa Mekom i ostatkom tog sistema.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 minuta ranije, sondek said:

Pozdravljam odluku. Dosao bih lično ispred eko pokreta da licno preuzmem sve Vase primerke Kt90 i odneo ih na na lagerovanje na sigurnom mestu pre reciklaze 😁

Da znaš da se lomim oko odluke da se lišim KTa. Iako sam svestan da verovatno ni cenu materijala ne mogu da izvučem.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...