Jump to content


Sta ste nabavili (od HiFi-ja)?


Infidel

Recommended Posts

  • 2 months later...

Potpun zaokret u digitalnom delu sistema. 

Sa spdif veze koju sam preferirao vise godina sistem je evoluirao na USB.

Zasluge idu optimizovanom NUC-u na Snake Oil sa Squeezer playerima, Chord Qutest i FTA Callisto a jos znacajniie drugarima  @Naum, @observer, @patason i konacno @zoranzu koji su mi nesebicno pomogli savetima, predlozima, svojim spravama da kroz vise uporednih testova dodjem do konacnog resenja i zvuka i karaktera sistema kojem tezim. 

Ceka se jos IFI napajanje za Qutest da bi prica bila zaokruzena :listen

20220305_101528.jpg

Link to comment
Share on other sites

Napajanje pod 1 a vec sam razmatrao sa kolegom opciju zajednicke nabavke Akasa kucista. 

Doorstopper ima tri funkcije. Qutest voli stabilnost a ne vibracije, kablovi su teski,  pretezu unazad kada je na drvenim kockicama i na kraju - ne volim da me gleda njegovo veliko "trece oko" :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Nakon 10 godišnje  (možda i više zaboravio sam) potrage  napokon sam našao Proton d940 receiver u poprilično dobrom stanju za svoje godine.Na prvo slušanje je pokazao da Marantz pm66ki pored njega nema šta da traži,a smatrao sam  da je Marantz poprilično dobar .

Ostaje kod mene trajno 👍

IMG_20220923_162831.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 9/24/2022 at 6:55 PM, stereo said:

Nakon 10 godišnje  (možda i više zaboravio sam) potrage  napokon sam našao Proton d940 receiver u poprilično dobrom stanju za svoje godine.Na prvo slušanje je pokazao da Marantz pm66ki pored njega nema šta da traži,a smatrao sam  da je Marantz poprilično dobar .

Ostaje kod mene trajno 👍

IMG_20220923_162831.jpg

neki NAD si mogao lakše da nađeš....

 

https://audiokarma.org/forums/index.php?threads/nad-and-proton-same-company.225311/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...