Jump to content


Sta ste nabavili (od HiFi-ja)?


Infidel

Recommended Posts

Dosta "visok" izlazni napon.Verovatno dobro dođe da signal bude bliži cd-u.Kod mene je iako imam K verziju za tise glave ta razlika dosta velika,pa imam malih problemcića.Ipak je 0,1 bas tiho.

Interesantan sistem ti je skroz,mogao bi jednom sesti na biciklU da ga poslusam.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da prete dusmani, al' bice u najgorem slucaju kao i za prekoracenje brzine. Peglas dok te ne "uslikaju" (jednom u ko zna koliko puta), platis pola, pa peglas ponovo i tako u krug. Zadovoljstvo nema cenu :)

 

p.s. Dok ne posade fiksne kamere kao u Bosni. E onda smo ugasili... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Pitam ja komsiju kad sam se doselio:

"Jel' sam glasan sa muzikom?" kaze komsija "Ma jok,nista se ne cuje.Uostalom volim i ja jazz"

Novogradnja je katastrofa,ovo moje je srećom dosta bolje a i nemam dodirnih zidova srećom previse,osim jednog bocnog,kuhinskog ostalo sve spoljno(pola sprata)... Lale danas premerio do 37-38 hz ali nije mi vise izbor muzike basovit kao nekad.Filmovi su zahebani,tu prezivljava komsiluk raznorazne traume.

Srećan sam i sto sam je kurtalisao prcvoćjastih zvucnika kojima dusu treba isterati dok cujes bass.Ovo moje radi i na jedan wat da sve cujem.Mali drekavci od 83db su dovodili policiju

Link to comment
Share on other sites

On 22.6.2019. at 17:06, golum said:

Cestitke od srca...nesto mi lice na one moje bivse :D...no ne vidim sta ih ganja..

Uzivajte svakako - sjajan zvucnik za nornalne novce

Moguće, zamenio Be 718 i doplatio sa članom foruma  Aleksandrom  iz Vršca

Link to comment
Share on other sites

On 22.6.2019. at 17:06, golum said:

Cestitke od srca...nesto mi lice na one moje bivse :D...no ne vidim sta ih ganja..

Uzivajte svakako - sjajan zvucnik za nornalne novce

Jesu, to su baš ti (i tvoji i moji) bivši ^_^

Sad čekamo da ti dosade te Vienne pa da Peđa opet potegne po njih, a onda ja po običaju robu preuzmem od njega :D

Šalim se naravno, novom vlasniku i ovim putem želim što više da uživa u njima, kao što smo i nas dvojica uživali...

Link to comment
Share on other sites

41 minuta ranije, aleksandar_vs said:

Sad čekamo da ti dosade te Vienne pa da Peđa opet potegne po njih, a onda ja po običaju robu preuzmem od njega :D

Vienne tesko da ce uskoro da napustaju poziciju;).

Koliko sam brz na okidacu sto se elektronike tice, toliko me neverovatno davi I zamara menjanje zvucnika…a ovi svirajuuuuuuuuuuuuu:wub:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...