Jump to content


Sta ste nabavili (od HiFi-ja)?


Infidel

Recommended Posts

Bio je i on na nišanu, ali prvi izbor mi je bio ps audio direct stream mrežni plejer. To bi bilo end-game rešenje, ali se komad koji sam namerio prodao, pa sam gledao alternativu... DAC 3L HGC neće lik da mi salje iz Holandije, a ovaj komad mi je bio na trećem mestu... Kako sam ga našao na nekoj akciji, bio je no-brainer. U principu tačno ono sto sam tražio. Pravi vrhunski balansirani pre-amp da tera AH-B2, uz to ima sjajan DAC i ako poželim neke bolje sluške, imam i odlično pojačalo za njih... Šta (normalnom) :D čoveku više treba.

Link to comment
Share on other sites

Taj dac 3L hgc im je najbolji model dac-a i ima funkciju preampa. Benchmark snagas koji sam uzeo je prakticno razvijen zbog tog dac-a, tako da je to match made in heaven. Ali, i dalje sam misljenja da koliko god dac bio dobar, dedicated preamp je bolji. Otud i ova kupovina... Jednom ce i taj hgc sigurno uleteti na probu, pa kom obojci, kom opanci...

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Filipescu said:

Polovan je komad u pitanju, star godinu dana i trazi covek 1750. Inace se tu i tamo nalazi za 2000 plus...

 

video sam oglas. šteta što je u roterdamu, u ponedeljak idem u hag pa sam ti mogao doneti. mislim rado bi ovo probao, zapravo je ovo sa analognim preampom fini feature ako je DAC strava. sa druge strane poslednja naprava ovog tipa je bio audiolab M-DAC koji mi se iskreno nije naročito dopao iako je bio baziran na sličnom sabre čipu i pratio ga je sličan hype. svejedno voleo bih da probam, uvek imam neizdrž kada se pojave slične sprave. benchmarkov DAC1 mi se nije dopao, forenzika ali hladno.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na ponudi! Naleteće već neki drugi put, makar na probu... Pa slicno sam cuo i za ovaj 3L, neki kazu da je ostar, ali to nikad ne mogu da procenim ukoliko ne znam šta je ostatak sistema. Poenta je da snagaš ima izvesnu dušu i moguće je da su zato dobar match, a neki treći opet kažu da je tu samo snagaš vrh... Ovaj ps što sam uzeo je baziran isto na tom sabre chipu, stim da ps navodno ima neku specijalnu foru fpga programiranja... Videću još...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Oppo-u za rođendan. Mala plastična operacija. :D

 

FURUTECH FI-06 high end grade IEC chassis mount socket

Gold or Rhodium plated α (Alpha) Conductors milled from solid Pure Copper

• Nylon/fiberglass body
• Accommodates wire diameters up to 3.5mm (set-screw)
• Dimensions: 50.5 (W) x 23.9mm (D) x 33.5mm (H) ±0.1mm
• Rated: 15A/250V

FI-06-G.jpg

Link to comment
Share on other sites

45 minuta ranije, Father said:

Oppo-u za rođendan. Mala plastična operacija. :D

 

FURUTECH FI-06 high end grade IEC chassis mount socket

Gold or Rhodium plated α (Alpha) Conductors milled from solid Pure Copper

• Nylon/fiberglass body
• Accommodates wire diameters up to 3.5mm (set-screw)
• Dimensions: 50.5 (W) x 23.9mm (D) x 33.5mm (H) ±0.1mm
• Rated: 15A/250V

 

Igraš se? :) 

32 minuta ranije, džonibigud said:

Qutest

Čestitam!

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Father said:

Pa sa neta, nisam pitao poručio jedan sebi, jedan meni i iznenadio me. Parvi drug za primer.

Reče da je bilo u jednom trenutku na opasnom popustu i on kupio.

Ne viđa se takav popust tako često - koliko je to 50-60%?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...