Jump to content


Sta ste nabavili (od HiFi-ja)?


Infidel

Recommended Posts

6 sati ranije, Deki VS said:

Grado GS1000i Statement Series :listen

...

Čestitam! :-)

Kako ti se čini zvuk?
Čime ih pokrećeš?
Jesi imao pre neke slušalice?
Da li si možda poredio sa nekim drugim Grado modelom?

Itd...

Da te malo bombardujem sa pitanjima, ako nije problem :wink:

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/21/2018 at 6:20 PM, den!s said:

Čestitam! :-)

Kako ti se čini zvuk?
Čime ih pokrećeš?
Jesi imao pre neke slušalice?
Da li si možda poredio sa nekim drugim Grado modelom?

Itd...

Da te malo bombardujem sa pitanjima, ako nije problem :wink:

 

Hvala :cheers

Malo je (pre)rano za ozbiljnije opisivanje zvuka, još uvek sam pod jakim utiskom izgleda i zvuka...

Za sada, Pro-Ject Pre Box S2 Digital.

Jesam, Audio-technica ATH-AVC200.

Jesenas sam u Roterdamu, u salonu, imao priliku da poslušam novije verzije GS1000E i GS2000E (sledeći stepenik na gore u Statement seriji) i bio prvi put istinski oduševljen zvukom slušalica. Meni je bilo interesantno je da su GS1000 bile prikačene na neki Burson Audio Play, DAC i AMP za sluške cca. 400 jura tj. više nego duplo manje od slušalica, dok su GS2000 bile na Feliks Audio, model Euforia (cca. 2000 jura), tj. skoro pa duplo više od GS2000 . Razlika u zvuku je bila očigledna, i rekao bih skoro pa vredna razlike u novcu, ali je čudna stvar da na GS1000 zvuk nije do te mere "poskupeo" kada smo ih uboli u Feliks... Prema rečima dilera, GS2000, iako su na papiru vrlo sličene sa GS1000, ultimativno traže dobro pojačalo... Vođen ovim, strpljivo, dočekao priliku i eto autističnog muzičkog veselja ;).

Naravno da bombardovanje nije problem, i iz poslednjeg smo izašli jač...i:D

On 3/21/2018 at 7:11 PM, Aleksandar75 said:

Cestitam@Deki VS
Stvarno bi bilo dobro da se otvori podforum ua headfi.


Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 

Hvala :cheers

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, Krca44 said:

Luxman Tuner T 210 L ,  iz ove serije je dzabe a lepo radi, ima lampicu koja blinka dok ne nadjes stanicu, zadnjih godina se prodaje za 20eu na KP,  ako te zanima probaj da uklopis.

Krco,hvala na preporuci. Verujem da lepo radi,imam tjuner ali nikada se ne zna.Možda ga kupim iz radoznalosti.:listen

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
5 minuta ranije, golum said:

@Aleksandar75 opa momce - ajd pa da te u zdravlju sluzi i usima prija :-). Konacno mozes ljudski da slusas onu vasu himnu iz Drinke :D...

Pade mi na pamet - a no dje ti je ono napajanje za njega 

Hvala, hvala...jedino što himne nema na nosačima zvuka pa mora da se nosi u srcu i zna napamet u pola noći :D

Videćemo za Van Der Graaf-a, moraćemo da ga prvo ispitamo na slepom, mambo-džambo šišmiš testu :P

Link to comment
Share on other sites

@prophet 

Jeste HP, imali smo malu internu grupnu nabavku nas nekoliko sa foruma, jer je neko provalio da jako lepo radi kao transport. Mašine je lik uvezao na veliko uzete su iz neke banke i pojedini komadi su bili bukvalno novi, a @patason je ispao drugar da ode i probere za sve nas.

Gramofon je projekat u izradi, baza Thorensa TD160 sa urađenim plintom od jasena. Čekam još da mi drugar donese ručku koju sam kupio u Kanadi pa da ga stavim u pogon :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...