Jump to content


Sta ste nabavili (od HiFi-ja)?


Infidel

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Napajanje za naim nac82 predpojačalo.Alternativa za 3 naim napajanja(2xhicap i napsc) od izraelskog proizvođača Teddy Pardo.Diskretno regulisanih 4x24v za različite sektore preampa plus odvojen deo za napajanje digitalne sekcije i motorizovanog pot-a.To je moj slučaj,a moze se koristiti i za simultano napajanje više uređaja ako je jednostavniji elektronski dizajn predpojačala u pitanju.Cd,phono sekcija,elektronska skretnica,headamp.

Mala usteda na broju kutija.Amp je sa 5 sad sveden "samo" na 3 kutije.Trebao bi da bude i apgrejd jer je regulacija napona resena dosta naprednije od naimovog brutal force principa.

https://www.teddypardo.com/powersupplies/dualteddycap.html

Kutija nikad dosta kad je naim u pitanju,kraj amplifikacije za moj tip zvučnika podrazumeva jos aktivnu skretnicu i jos jedan amp.Sve u svemu too many boxes...

Link to comment
Share on other sites

zahvaljujem na objašnjenju. Nisam do sada bio u prilici da slušam NAIM u krštenim kućnim uslovima ali eto, jedna od mojih zabluda je bila da ljubitelji NAIM-a smatraju sexy atributom gomilu sličnih kutija uređaja na polici u kojima su strateški raspoređeni elementi napajanja plus ostale stvari potrebne za muziciranje. Iskreno meni je to kod NAIM-a zaštitni znak, ja bih Teddy-a zamolio da mi pošalje sve-to-napredno-tralala u dve-tri kutije...

:)

...napr kao ovde, dvaput je dvaput:

https://www.teddypardo.com/powersupplies/teddysupercap.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...