Jump to content


Harman Kardon HK620


trotter

Recommended Posts

Prodajem Harman Kardon HK620, radno i vizuelno je u odličnom stanju. Ima ogrebotinica, nije mint. Zvuči dobro.

Pojačalo ima mogućnost za daljinsku kontrolu, daljinac nemam. Radilo sa dva univerzalna daljinca koje sam nekad imao, osnovne funkcije pojačavanje, smanjivanje, stand by (daljince sam jedan izgubio jedan polomio, nemam nijedan dakleM). Pojačalo nema gramofonski ulaz (fabrički je tako, nisam ga izvadio).

Na jednoj od slika su navedene sve tehničke karakteristike, postoje recenzije na internetu.

Kupio sam ga pre valjda 4 godine od Darka iz Zemuna za 110 evra i koristio 2 godine dok nisam kupio HK1400. Priključio sam ga ponovo pre neki dan i zvuči dobro, ništa mu ne fali, ne krcka, ne šušti.

Cena je 60 evra. Od zamena me zanima samo netbook sledećih karakteristika: 10,1" ekran, procesor dovoljan za audio reprodukciju, bar 1GB Ram-a, HDD bar 160GB (bez bad sectora), obavezno 3 USB porta, baterija dobra (autonomija barem 2h), da ima originalni punjač. Za netbook sam spreman za doplatu u zavisnosti od stanja i modela.

Šaljem kuririma, dobro upakovano. Može da se proba 7 dana pa ako ne odgovara da se vrati (samo određenim članovima, ne onome ko se prvi javi).

Slike na linku, ne znam ovde da postavim, mnogo mi velike slike pravi fiksni telefon  http://postimg.org/gallery/2oelntv6w/

Slike ispod slika pojačala nisu moje (gole tete, većinom oskudno odevene).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...