Jump to content


Sennheiser HD800 S


DejanM

Recommended Posts

1 sat ranije, harts said:

Izvinjavam se sto dizem temu iz mrtvih, ali kratko pitanje da ne otvaram novu. :)

Koje biste pojacalo pre odabrali uz ove slusalice EAR HP4 ili Pass HPA-1?
Takodje i neka preporuka za DAC bi mi dobro dosla, cenovni rang izmedju 1-2k.

Za Senn HD800S ja bih isao po EAR HP4. Sto se DACa za 2K tice - tu je izbor znatno tezi. Mozda Shiit Gungnir Multibit (nema DSD), ....ili mozda Rega DAC-R, ...

Link to comment
Share on other sites

19 sati ranije, DejanM said:

Za Senn HD800S ja bih isao po EAR HP4. Sto se DACa za 2K tice - tu je izbor znatno tezi. Mozda Shiit Gungnir Multibit (nema DSD), ....ili mozda Rega DAC-R, ...

Super, hvala ti na savetu!

Reci mi sta mislis o Primare DAC-30 ako si imao prilike da ga cujes?

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, harts said:

Super, hvala ti na savetu!

Reci mi sta mislis o Primare DAC-30 ako si imao prilike da ga cujes?

Nisam imao prilike da ga cujem, tako da ne mogu tu nista da kazem ... Vidim da ima balansiranu konfiguraciju u izlaznom delu realizovanu pomocu OPA2134, jedan DAC chip, .... Rekao bih standardne stvari u toj klasi uredjaja ali na osnovu toga ne moze nista da se zakljuci kako ta sprava zaista svira.

Link to comment
Share on other sites

Pade mi na pamet da mozda probas sa polovnim Naim DACom ...  On se vise ne proizvodi ali je jos uvek relativno nova sprava a sa poslednjim sw update-om je mogao da reprukuje i DSD. To je bio dobar DAC i mozda bi mogao da bude bas ono sto ti treba a mislim da sada polovan moze da se nadje ispod 2K.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...