Jump to content


Alal vera:)


SavoBg

Recommended Posts

Pozdrav svima audiofilima :P

Ja sam očigledno nov ovde ali pošto se bavim kompovima član sam na toliko domain-a da koristim već godinama LastPass da mi pamti usere i passove....pa mozete da zamislite.

Evo iskren kompliment dizajnerima i moderatorima, sajt je odlično urađen, jasna navigacija, lepa grafika na sajtu a posebno bi izdvojio onaj deo gde svaki member ima kao svoju mini FB stranicu.

Vidi se trud i to se poštuje pa u to ime, živeli  :)

PozZ!

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, SavoBg said:

kompliment dizajnerima i moderatorima, sajt je odlično urađen, jasna navigacija, lepa grafika na sajtu a posebno bi izdvojio onaj deo gde svaki member ima kao svoju mini FB stranicu.

Очигледно ниси читао тему : http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/27811-forum-tehnički-problemi/ одлично штиво.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Vlajo said:

Sredjuj ako možeš, ne pitam šta košta !

Ozbiljan sam !!!

Pregled novih poruka je užasan, ne mili mi se više čitati, a ni pisati po forumu (kao da sam nešto pametno i pisao :D)

Haahahaa hoću druže, vidim da ti prekipelo i ovom ortaku što gotivi mačke, zbog njega sam se i ponudio jer je odmah reply-ovao na neko moje pitanje. Dobri ljudi...ima i sajt da bude dobar makar Išao line po line iz početka. Ali, (kao da sam nešto pametno i pisao :D) hahahaaaha, objasnio si! Bravo!

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Alexandar said:

lCIni se da nemas ni sad.. Mislim, neke narocito, obaveze.. :)

:) Imam do 7h da zavrsim prevod user manuala za Siemens a danas je D-day...inace obozavam da gubim san. Popio sam kofu kafe...

Bacam se na korekciju za tacno nedelju dana, rado bih odmah ali se klimaju stolice u firmi pa prpa malo iskreno....ali cim prodje ova prokletinja cepam ja to brzo...no worries, korektno? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...