Jump to content


Hi-Fi komponente u spotovima


aiwa

Recommended Posts

Mislim da je prvi spot koji sam video sa komponentama bio George Michael - Freedom i to ni manje ni više nego sa Technicsom i od tad ljubav prema tom brendu:

 

 

A inače, omiljeni spot sa komponentama mi je ovaj:

 

 

Bilo bi lepo da neko pokuša da pobroji komponente u ova 2 spota.

Kačite svoje favorite.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kada se pojavio film 9/5 tjedana sa Kim Basinger nitko mi nije vjerovao da sam film posudio iz videoteke zbog Nakamichijevog deka koji se pojavljuje na par sekundi, mislim da se radilo o RX-505. U to vrijeme sam imao neki dvoglavi VHS video rekorder pa je usporena reprodukcija bila totalna  katastrofa. Nabavkom prvog Panasonikovog četveroglavaša slow motion se uvelike popravio pa su se te scene sa Nakom ponavljale u nedogled. Gledajuči te scene sredinom 80' stalno su mi se motale misli kako  ja to neču nikada imati. Na žalost bio sam u pravu jer ga još nemam, iako to nije to tješim se sa malim RX-202.

Link to comment
Share on other sites

38 minuta ranije, Retro-Man said:

Sansui je AU-7700 ili 7900.

Svim dobrim ljudima a posebno ljubiteljima Vintage ljepotana želim sve naj, naj u novoj 2016.:cheers

Svaka čast,i ja želim svima sve najbolje u 2016.,da vam se ispune sve želje i da udomite čim više uređaja i nosača zvuka :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...