Jump to content


DSD DAC u Beogradu


Pirke

Recommended Posts

ja se izvinjavam sto nisam dosao a zeleo sam, no kasno sam cuo za prezi, vece pre toga a sutradan sam tek oko 17h bio slobodan, najavljeno je od 10 do 17 pa sam razmisljao da li mozda ima zaustavno vreme sto bi rekao aca stojanovic za nas retarde.... no nisam hteo da unosim nervozu.

ne sumnjam da je sprava strava, fikus je ozbiljan lik i njegova filozofija zasluzuje podrsku. to sto svaki svajser u sebi vidi fikusa u najavi je deo problema oko prodaje ovakvih sprava u srbiji ali ne bih isao dalje na tu stranu, napolju je otoplilo a led na jezeru se topi... kod koga je sada sprava, gde se da cuti, koliko kosta?

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 2/1/2017 at 21:07, trotter said:

Tja. Ocigledno nemam predstave o biznisu. Gledam sa tacke korisnika, i to onog koga zanima tematika ali nije audiofil. Mislio sam da procenat takvih nije zanemarljiv ali mozda sam u krivu.
Nikad nisam razumeo tu tvrdnju da onaj koga zanima zvuk mora teziti savrsenstvu (u audiofilskom tumacenju) vec dobrom zvuku.

Ah, audiofili ,,, i domaći proizvodjači!!

Da li se neko seća kad je u Grčkoj kupovao delove za automobile, svi su bili jedan pored drugog?

Moja ideja za sajam domaćih proizvodjača je da se poredjaju jedan pored drugog i puste publiku da ocenjuje! Jer ja samo u sajam odnosno pijacu verujem, i to mislim i pokazujem i poslednjim slučajem!

Ja sam prošle godine dobio ponudu od domaćeg proizvodjača dakova da prodajem ovde - ali da i on zadrži pravo da direktno prodaje! Pa sam naravno odbio tu filozofiju!

Po istom principu voleo bih da sam upoznao konstruktora zvučnika koje sam pokazivao - ali ... nisam!!

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/2/2017 at 18:18, anubisgrau said:

ne sumnjam da je sprava strava, fikus je ozbiljan lik i njegova filozofija zasluzuje podrsku. to sto svaki svajser u sebi vidi fikusa u najavi je deo problema oko prodaje ovakvih sprava u srbiji ali ne bih isao dalje na tu stranu, napolju je otoplilo a led na jezeru se topi... kod koga je sada sprava, gde se da cuti, koliko kosta?

 

Hvala na otvorenom komentaru! Atlantic je otišao u drugi sistem a Euphoria je spremna za slušanje ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...