Jump to content


Koji kineski dac izabrati


jager

Recommended Posts

Drugi model je na putu za srbiju ( dvije porudzbine su od ovog prodavca )pa sam ga zato izabrao , reko da cujem iskustva ako je neko od forumasa u pitanju.

 

Nisam to nigdje napisao kolega :) kolko se sjecam.

Ja sam ovo iznad protumačio kao da je drugi sa spiska već na putu ovamo.

Edited by Kuršum
Link to comment
Share on other sites

Nisi me razumio bratski ... mozda sam i ja bio nejasan pa se izvinjavam ( kucam s telefona) napisao sam da sam drugi model stavio kao predlog jer sam vidio da su dva primjerka porucena iz Srbije pa kontam da je mozda neko od forumasa vec dobio pa da ga prokomentarise. Znaci nisam jos porucio , nisam se odlucio . 

Link to comment
Share on other sites

Inzagi je u kosaricu ... negdje oko 90 ojra bez sipinga.

Sto mu propelera, konverziju mi radi mašina, a umeo bih i sam da izračunam, nisam to pitao :blink:

Koliko ceniš da ćeš morati da ukupno platiš za inzagija kad ti stigne na adresu (transport + carina), na osnovu dosadašnjeg iskustva sa carinom?

Edited by trotter
Link to comment
Share on other sites

Čudi me da niko nije predložio da naručiš samo dac kit, sklopljen, ili u delovima, pa da trafo, kutiju i konektore spojiš lično, ili neko ko se imalo razume u samograditeljstvo.

Nisam nesto za tu varijantu za sada , sto ne znaci da se necu odluciti za diy . Zanima me funkcionalnost i domet pa cemo da vidimo kako i sta dalje.

Link to comment
Share on other sites

Nisi me razumio bratski ... mozda sam i ja bio nejasan pa se izvinjavam ( kucam s telefona) napisao sam da sam drugi model stavio kao predlog jer sam vidio da su dva primjerka porucena iz Srbije pa kontam da je mozda neko od forumasa vec dobio pa da ga prokomentarise. Znaci nisam jos porucio , nisam se odlucio . 

Sad razumem. :)

A između koja dva se dvoumiš?

Link to comment
Share on other sites

Sto mu propelera, konverziju mi radi mašina, a umeo bih i sam da izračunam, nisam to pitao :blink:

Koliko ceniš da ćeš morati da ukupno platiš za inzagija kad ti stigne na adresu (transport + carina), na osnovu dosadašnjeg iskustva sa carinom?

Ako u pretragu ali-ja izabereš freeshiping nema transporta-carine osim poštaru za uslugu jedno pivce ;)

Link to comment
Share on other sites

Šinko, grešiš, mislim, strašno grešiš... Možda to u Crnu Goru, ovde u zemlji lidera u regiJonu, plaćamo cisternu piva nekoj tetki na carini ako joj tako dođe.

Svašta :o ako je freshiping za cijeli svijet što ne bi bilo i za srbiju .. mislim stvarnoooo .. dobio sam preko 30 pošiljki koječega i sve je uredno došlo bez ikakvog kontakta s carinom . Služba pošte za ovakve pošiljke vrši dostavu na adresu za cijenu od jednog eurića .

Link to comment
Share on other sites

Svašta :o ako je freshiping za cijeli svijet što ne bi bilo i za srbiju .. mislim stvarnoooo .. dobio sam preko 30 pošiljki koječega i sve je uredno došlo bez ikakvog kontakta s carinom . Služba pošte za ovakve pošiljke vrši dostavu na adresu za cijenu od jednog eurića .

Freeshiping je uvek free ako tako piše, ali eventualni carina i porez ne spadaju u shiping troškove. A pošto je uređaj skuplji od 70€ potpada pod carinjenje i poreženje, pa nemoj da se iznenadiš ako na tih 80 bude još dodatnih ~25€.

Zamoli prodavca da ti stavi cenu npr. 38€ ili nešto takoniže od 70, pa ako prođe prođe...

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo. Ja imam neka drugačija iskustva, izgleda da nam je carina malo nestalna, kao i sve drugo. :) Svejedno, ako prolaziš tako, tim bolje. Baš me zanima kako zvuče ti kineski DAC-ovi u poređenju sa ovom lakom kategorijom brendiranih poput Dragonfly-a, raznih HRT-ova itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...