Jump to content


32.Audioberza - Mikser Audio Market 25.10.2015.


zogra

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Bilo je lepo. Ufur 120 dindzi + kafica + par CD-ova = ja zadovoljan.

Veliki broj izlagaca. Jako lepih CD i Vinyl izdanja. Cene... pa, tu nema puno diskusije. Bilo je CD-ova za 100 kinti pa na gore! Sa plocama - ista situacija.

Kablovi i par uredjaja... i to je sve! 

Ma, nije sve... posle toga pravo na Savu, i na splavu sa prijateljima udri po pasulju sa rebarcima i kratkom od dunja, pa zatim kafa, palacinke i zvuk tamburice... 

 

 

October.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bio juce na berzi i proveo par sati u druzenju sa prijateljima,Scepanom,Succom,Naumom,Miroslavom iz Sombora,Misom Lukicem, upoznao se sa nekim novim ljudima,popili par piva,prodali i kupili par kaseta,ploca,odlicne uredjaje  Kada kazem odlicne uredjaje, mislim na kaset dek  AIWA XK-S 9000, dat i mini disk SONY, .Sve u svemu za mene veoma uspesan dan.O modelima mini diska i data kasnije.

Link to comment
Share on other sites

Bio juce na berzi i proveo par sati u druzenju sa prijateljima,Scepanom,Succom,Naumom,Miroslavom iz Sombora,Misom Lukicem, upoznao se sa nekim novim ljudima,popili par piva,prodali i kupili par kaseta,ploca,odlicne uredjaje  Kada kazem odlicne uredjaje, mislim na kaset dek  AIWA XK-S 9000, dat i mini disk SONY, .Sve u svemu za mene veoma uspesan dan.O modelima mini diska i data kasnije.

Bogami profo mislim da imas debeo razlog da castis! Aiwa XK-S9000, vise nego debeo razlog. Taj dek se tesko nalazi ovde kod nas, a i kad se njadje to je premija.

U nedelju si se izvuko pa nisi castio, ali ekipa koja je bila u nedelju na berzi ti to nece zaboraviti!

 

Link to comment
Share on other sites

Profesore čestitke za kupovinu XK9000, prelepa mašina :). Siguran sam da imaš čime da je hraniš i da ćeš se nauživati.

Napiši ako stigneš neke utiske o deku, kako radi, kako zvuči u poređenju sa drugim dekovima koje si imao...itd :).

Ona beše ima i DAC u sebi, baš me zanima kako to radi i da li je za poređenje sa nekim DAC-ima današnjice?

I naravno uživaj :).

Link to comment
Share on other sites

Profesore čestitke za kupovinu XK9000, prelepa mašina :). Siguran sam da imaš čime da je hraniš i da ćeš se nauživati.

Napiši ako stigneš neke utiske o deku, kako radi, kako zvuči u poređenju sa drugim dekovima koje si imao...itd :).

Ona beše ima i DAC u sebi, baš me zanima kako to radi i da li je za poređenje sa nekim DAC-ima današnjice?

I naravno uživaj :).

Ma njega taj dac unutra  i ne zanima , ne slusa on to .

Samo ploce i kasete :thumbsup2

Ali Shuca je slikao zverkicu  :D tek sveze pazarenu i sklonjenu  daleko od ociju zainteresovanih <_<

20151025_134616.jpg

20151025_134550.jpg

Edited by suca77
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...