Jump to content


technics su-vx700


dulehifi

Recommended Posts

Ja sam  SU-V9 platio 180e,Å¡ta mislim da i  nije previÅ¡e za takav monster amp u besprijekornom stanju,kojim sam zamijenio SU-V7.To mi je bila davna želja i kad se pojavio ,nisam oklijevao.,već sam sjeo u auto i pravac po njega!Sad moji JBL zvuÄnici rade puno bolje sa ovim ampom,reklo bi se diÅ¡u punom snagom,koje sad ne fali(zdravih 2x 120w).,kao Å¡to ispravno  reÄe StonCold,"struje nikada previÅ¡e bez obzira o kojim se zvuÄnicima radi!".Uglavnom ja zadovoljan   :banana

Link to comment
Share on other sites

pozdrav svima,e ovako platio sam da se ne lažemo ravno 66e sa time da sam morao sve servisirati .

 

znaÄi kontakt sprej,kompresor i neke boje je bilo na boku al iÅ¡la je dole sa razreÄ‘ivaÄem.

 

Å¡to se tiÄe zvuka dalo bi se pisati al kod mene ovisi o mjuzi koju stavim,manjka mi gornji bas,malo puno rola duboko.visoki su super za moj ukus i preizraženi.

 

znaÄi jazz radi bolje od recimo metallice i maidena,i npr pisao sam prije par godina o pioneeru a-616mark 2 da mi ima jeke u vokalima kad je glasno,ovaj technics 

radi sliÄno.to zna iritirati al kao da je manje kad radi sat i viÅ¡e,možda navika ne znam.

 

da joÅ¡ dodam da je izrada na visini i plastike ima 10% :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...