Jump to content


hitno potrebna pomoc


kikirikiku

Recommended Posts

dobro vece svima!

zamolila bih sve koji se razumeju da mi odgovore na ovaj post.

prvo imam pitanje - koji receiver je bolji pioneer VSX-1016V ili denon avr-390?

 

zatim bih sve zamolila da mi koliko je moguce detaljno objasne kako da povezem receiver, dvd player i tv kome ne radi analogna ploca, u pitanju je lg led 5500. napominjem da imam 7.1 sistem i na raspolaganju 1 hdmi, 1 opticki i one sa cincevima sa obe strane.

hvala unapred i da ponovim da je jako hitno...

 

pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Poštovana,

 

 

moj predlog je da krenete sasvim drugim putem, ako Vam je prioritet dobar zvuk.

 

Prvo Vam je neophodan dobar izvor. Pošto ne živimo u srednjem veku predlažem da to bude DAC i to jedan vrhunski a jeftin:

 

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/classifieds/item/2993-jlsounds-xmos-ak4396/

 

TakoÄ‘e su Vam potrebni vrhunski zvuÄnici i moj predlog je sledeći:

 

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/26217-zvu%C4%8Dnici-notax-m-sa-morel-elite-zv-jedinicama/

 

Preamp preskoÄite, on samo smeta u sistemu. JoÅ¡ Vam je potreban dobar snagaÅ¡, ali trenutno ne mogu da naÄ‘em dobar u ponudi, a ako se setim napisaću na temi.

 

Kablovi ipak nisu bitni i po mom mišljenju ne treba da obraćate pažnju na njih.

 

Mojih 5 dinara.

 

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Ðуф, каква ноћ..

Кикирикику заÑкочена од Ñтране јагњеће бригаде..

Срам Ð²Ð°Ñ Ð±Ð¸Ð»Ð¾ момци.. Ñве Ñем Пророка..

Link to comment
Share on other sites

       Moja zena kad bi stavila saksiju na kutiju...pa,ne znam sta bi se desilo.Verovatno bih je osisao na nularicu.Kljucevi,pepeljare,telefoni...  :angry: . Sta ce to na zvucnoj kutiji.Sta ako procuri voda iz saksije ???

        Sorry za off i za kritiku ali morao sam.Za mene je to svetinja.Ajde sad pomozite curi da odabere AVR.

Link to comment
Share on other sites

       Moja zena kad bi stavila saksiju na kutiju...pa,ne znam sta bi se desilo.Verovatno bih je osisao na nularicu.Kljucevi,pepeljare,telefoni...  :angry: . Sta ce to na zvucnoj kutiji.Sta ako procuri voda iz saksije ???

        Sorry za off i za kritiku ali morao sam.Za mene je to svetinja.Ajde sad pomozite curi da odabere AVR.

To je njena kutija, pa je potpuno u redu da radi s njom sta hoce...na mojoj macka spava, a to znaci da odlicno svira !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...