Jump to content


Predlog za anketu u vezi clana 'destimulacija'


rrapaic

Recommended Posts

Postovane kolege, sve sam rekao u naslovu, osim - sta bi bila tacna tema ankete.

 

Dakle, predlazem anketu s naslovom 'Da li biste clana 'destimulacija/Vule' stavili u ignore listu?'

Pojasnjenje je ujedno i odgovor na pitanje - zasto ga sam, smesta ne stavim u svoju ignore listu? Prosto je: toliko je postao sveprisutan/toksican (k'o smog) da mi se cini da ne bih mogao uopste smisleno da pratim teme, odnosno izmicao bi mi tok/smisao diskusije.

Jedini nacin da ga se resim(o), je da nas (clanova) dovoljan broj 'zakuca' doticnog na zid; u tom slucaju bi on prakticno pricao sam sa sobom, jer mu niko ne bi bio sagovornik.

Nikad mi ne bi palo na pamet da cu ovako nesto da predlazem, ali - vezan sam za ovaj forum, kao i vecina vas, pretpostavljam, i nije mi pravo da neko na ustrb pametnih ljudi, ideja, tekstova (dodajte sami dalje) vezba svoj cinizam i razvija perfidnu psiholosku praksu.

 

Sta mislite?

 

Pozz

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ја Ñам за..

Само једно питањце, кога поздрављате на крају Ñваке поруке, пишете увек неком конкретном или..

Link to comment
Share on other sites

@Rapaic

Mislim da ti je pristup pogresan. Meni Destimulacija ne smeta na forumu a smetaju mi neki drugi. Da pokrenem istu temu sa drugim okrivljenim dok se ne istrebimo?

Sa druge strane, ako ce da se glasa ajde da obavimo i to i da ne tupimo mnogo. Ali, da tako bude i za ostale, tj. sve nas na forumu.

Link to comment
Share on other sites

Ja glasam za  da se toksicni clan destimulacija stavi na ignore listu , mada je on kod mene na listi jos odavno

 

ps

 

 

Ujace uz svo postovanje tebe kao kolege kojeg izuzetno cenim i postujem  - tebi ako se svidja ti ga vodi kuci  a taj kome u kucu udje obro je bostan . Ovde postoji veliki broj kolega koji ga licno poznaju i znaju o cemu pricaju kad je on u pitanju i mislim da on  nije tvoj nivo da bi  se dodvoravao ovakvom TROLU 

 

Apsolutno podrzavam ovo sto kolega Rapic pise o toksicnosti ovog  TROLA . Perfidan je , izuzetno sujetan i ljubomoran  ,  zao i  zlonameran  i poceo je da truje apsolutno sve teme po forumu . Kao i uvek do sad po forumima i  pod raznim Nick  - ovima  sistemski se siri  kao epidemija i to moram priznat radi jako uspesno i ako je u svom poslu tako uspesan u sta sumnjam  onda je to jedan veoma bogat covek

 

Vidi se i da je radio na sebi jer iz jednog bica u drugo - iz Nick - a u Nick  u mdjvrm postaje sve stalozeniji , uz puno samokontrole da ne bi bio brzinski banovan kao do sad,  sto  ga  prakticno cini jos opasnijim

Link to comment
Share on other sites

Postovane kolege, sve sam rekao u naslovu, osim - sta bi bila tacna tema ankete.

 

Dakle, predlazem anketu s naslovom 'Da li biste clana 'destimulacija/Vule' stavili u ignore listu?'

Pojasnjenje je ujedno i odgovor na pitanje - zasto ga sam, smesta ne stavim u svoju ignore listu? Prosto je: toliko je postao sveprisutan/toksican (k'o smog) da mi se cini da ne bih mogao uopste smisleno da pratim teme, odnosno izmicao bi mi tok/smisao diskusije.

Jedini nacin da ga se resim(o), je da nas (clanova) dovoljan broj 'zakuca' doticnog na zid; u tom slucaju bi on prakticno pricao sam sa sobom, jer mu niko ne bi bio sagovornik.

Nikad mi ne bi palo na pamet da cu ovako nesto da predlazem, ali - vezan sam za ovaj forum, kao i vecina vas, pretpostavljam, i nije mi pravo da neko na ustrb pametnih ljudi, ideja, tekstova (dodajte sami dalje) vezba svoj cinizam i razvija perfidnu psiholosku praksu.

 

Sta mislite?

 

Pozz

 

Ako te nervira - prosto ga stavi na ignore listu.. neko reÄe da ne ranimo trola.. ima ih dosta na forumu koji su ranili kuÄe.. ujelo ih na kraju

Link to comment
Share on other sites

U neku ruku razumem kolegu rrapaica, ali sam protiv demokratije tamo gde joj nije mesto.

Jednostavno, postavlja se pitanje koja je uloga moderacije? Pri tome ne mislim na banovanje. Moderacija kao da je na neki naÄin ljuta i u tihom protestu od kad je Ljuba ukinuo brisanje postova. Smatram da je ukidanje brisanja postova i tajnog banovanja bez obrazloženja bio odliÄan potez...to se i pokazalo već mesecima forum (iako ponekad dosadan) funkcioniÅ¡e bez većih problema.

MeÄ‘utim, takav potez ne podrazumeva ukidanje moderacije, već naprotiv, moderacija treba da radi ono Å¡to je njen posao a to je modreriranje tema i foruma. OÄigledno im se viÅ¡e sviÄ‘ala uloga tajne ''kaznene ekspedicije''. Sada im je dobro doÅ¡la pojava destimulacije, kao neka vrsta osvete. I sam destimulacija lepo kaže da funkcioniÅ¡u u simbiozi ili tako neÅ¡to....

Da zakljuÄim, ako se vlasniku foruma sviÄ‘a ovo Å¡to se deÅ¡ava, onda je to i meni OK.

Link to comment
Share on other sites

Suco, uzvracam postovanje, sa moje strane nista manje.

Mislim da se nismo razumeli.

Napisao sam to pre sto godina, a vidim moram stalno da ponavljam, ja sam na forumu zato sto je ovo internet forum. Ne zanima me privatno upoznavanje i druzenje. Ne poznajem nijednog clana foruma licno, tako nameravam i da ostane. Prosto, ovo mi je zanimacija kad nemam drugu zanimaciju, a pravo da ti kazem, dosta mi je ljudi u realnom zivotu i ovako, ni sa njima ne mogu da izadjem na kraj.

Nisam ja budala a ni prso toliko da mislim da to svako moze da shvati ispravno, onako kako ja smatram da to jeste, pa mi nije cudno sto ovakvo ponasanje moze biti u manjini, a sigurno jeste. Niti ja imam bilo sta protiv da se drugacije razmisljajuci clanovi foruma druze, posecuju i tome slicne socijalne aktivnosti upraznjavaju. Ali, mojne da mi kukate posle kad se posvadjate posle medenog meseca, da skratim pricu, nesto mi se spava ustajem ko vampir za prvu smenu a kad tamo dodjem traze da sam supermen pa moram da hiberniram u snu dovoljno da sutrasnji dan ne kolabiram.

Uglavnom, zajebite tvitere, fejsbuke i forume kao deo zivota, fejsbuci, tviteri i forumi sluze za zajebavanje.

Link to comment
Share on other sites

Ja ga neću pustiti u kuću -  jer ga ne poznajem, ali sumnjam i da će navraćati na Kameno Korito u skorije vreme. ÄŒuo sam o njemu dosta loÅ¡ih stvari, kao i da ume da pljuje po uredjajima, i po svemu Å¡to se njemu ne dopada. Ne razmiÅ¡ljam o njemu nikad, Äitam Å¡ta piÅ¡e, za ono Å¡to me zanima proverim da li je taÄno, ostalo Å¡to me ne zanima nikom niÅ¡ta. Grupno stavljanje na ignore listu je besmislica, Äisto lobiranje upereno protiv nekoga. Apsolutno me ne zanima ko je on, niti njega zanima ko sam ja. Možda sam ja joÅ¡ gori od njega, samo se joÅ¡ perfidnije pretvaram i glumim. Kad se meni neÅ¡to ne bude svidelo kod njega, " boriću se " kako znam i umem.

Ne ljutite se na mene, ovako ja razmišljam ...

Link to comment
Share on other sites

Protiv sam. Ako je Forum forum onda se ima cuti svacije misljenje, tako i Vuletovo i DVV-ovo i svacije i moje. Druga je stvar sto se 75% clanova peca na provokacije iz sujete ili nekih drugih pobuda. Kome se ne svidja sta je neko napisao ima uvek mogucnost da ne cita. A ne mora ni da ga zove u goste niti da se druzi. A u slucaju bezobrazluka ili krsenja pravila, sledi moderacijska batina... Zassd toga nema i dzaba prolivate zuc...

Link to comment
Share on other sites

Ujace uz svo postovanje tebe kao kolege kojeg izuzetno cenim i postujem  - tebi ako se svidja ti ga vodi kuci  a taj kome u kucu udje obro je bostan.

 

msn-rofl.gifbuehehe.gif  msn-rofl.gif

 

KuKu Shule meni se najavio da ce doci - znachi ukopavaj she shinko.

 

Posle idemo kod Strikana da mu bataljujemo skretnjache dok ne bidne ravna linija od 20erca do 20kilerca na snimak od merenje.

 

Destabilizacija kad doktorirash iz psihijatrije seti se Digitalnog Japanca.Kajzer je magistrirao psihologiju ovde na forumu.

Link to comment
Share on other sites

Ma njemu je sve ovo vro zabavno jer je trenutno vrlo popularan  , cita ovo i umire od smeha a priznajem i meni je smesno jer se sa njim ovde osecam kao da sam u Rijalitiju , naravno  sve  dok se mecka ne istera iz rupe  - tad Show prestaje

 

ps

 

Gox jedno je pisanje po forumu  i to si u pravu a sasvim nesto drugo je  trovanje i zagadjivanje ama bas svake teme na hi - fi forumu od strane Destimulacije

Link to comment
Share on other sites

Ma njemu je sve ovo vro zabavno jer je trenutno vrlo popularan  , cita ovo i umire od smeha a priznajem i meni je smesno jer se sa njim ovde osecam kao da sam u Rijalitiju , naravno  sve  dok se mecka ne istera iz rupe  - tad Show prestaje

 

ps

 

Gox jedno je pisanje po forumu  i to si u pravu a sasvim nesto drugo je  trovanje i zagadjivanje ama bas svake teme na hi - fi forumu od strane Destimulacije

 

 

Za tebe pišanje po forumu nije trovanje i zagađivanje?

Za ostalo se sve slažem.

Link to comment
Share on other sites

Profesore ti ovde morash da presudish,ti si zadnji primio ukucu Destabilizaciju Strashnog.

 

El teo dizhjede zvuchnjake i pojachalach,il nedaj boze josh grdje - da ih upljune na forum ?

 

Ako je teo dizlepimo ove slike sa njegov avatar na bandere i bilbordere sa natpis "Ne pushtaj ukucu - nemoj bidne nisam kazo".

 

A na forum - ignorancija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...