Jump to content


Plastični omoti i papirne kese za ploče


Lemmy

Recommended Posts

43 minuta ranije, microfarad said:

Na berzi ti omoti koštaju 12din, pretplatio si duplo.

Da cekam kraj decembra kako bi ustedeo 5e?
Nisam iz te price..

Da se nije potrefilo da prodavac bas za par sati od kpovine ne prolazi pored mene ja bih platio jos 50% da ih dobijem danas..
Drugacije ja kupujem robu jbg..

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Bujodrag said:

Pa za te pare mi je bolje da kupim bilo koju jeftinu ploču na berzi, skinem joj omot, iskoristim karton za motanje džointa a ploču bacim.

Upropastio sam lepkiranjem jedan "E.C. Was Here", plocu bacio a omot mi i dalje traje za flopove!!!  :lol:

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, RingeRaja said:

https://www.ebay.com/itm/100-DELUXE-POLYLINED-ANTISTATIC-PAPER-LP-INNER-SLEEVES-FOR-12-RECORDS/371499607950?hash=item567f1a278e:g:PF8AAOSwAKxWX07Q:rk:1:pf:1&frcectupt=true

100 komada $36, kvalitetan papir, a unutra celofan - ispod 40 rsd komad.

Kupih prošle godine bunt, još ih rabim.

I ja sam na eBay uzeo nešto slično. Jako su dobri. Zahvaljujući papiru, nešto su krući i ploče se vrlo lako ubacuju. Sve ploče sam nakon lepkiranja, prepakovao u njih. Mala mana može biti što u slučaju spoljnih omota koji su knap veličine (oni najjednostavniji jednostruki), ovi unutrašnji tesno ulaze. Za takve spoljne omote (srećom, nemam ih puno), koristim i dalje ove obične bez papira.

Ko ima vremena da sačeka, ova eBay opcija je najbolja koja se može naći.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
On 17.2.2017. at 1:05, zbrujic said:

Sorry, bez podrške s moje strane. Ja i dalje mislim da omoti treba da "stare" sa mnom :) 

Moja podrska.Samo kvalitetni unutrasnji omoti.Pa nemamo prodavnicu...niko nece drzati omot masnim rukama dok jede burek...i treba da se vidi da je album star 50-60 godina...to mu daje smek.

Link to comment
Share on other sites

Кул, надам се да редовно чистиш плоче у папирним омотима.

На почетку ове године видео сам папирне омоте у YugoVinyl-у - не могу бити сигуран да су чисто папирни.

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, InSides said:

Кул, надам се да редовно чистиш плоче у папирним омотима.

Kao sto rekoh, moja iskustva sa papirnim omotima su pozitivna.

6 sati ranije, InSides said:

видео сам папирне омоте у YugoVinyl-у

Hvala na informaciji. :cheers

Link to comment
Share on other sites

On 2/16/2017 at 10:25 PM, sondek said:

Jel' znate nekog kod nas da prodaje ovakve omote http://www.clearbags.com/12-11-16-x-12-3-8-flap-crystal-clear-album-cover-protective-closure-100-pieces-blp1.html ,ako se ne vidi to su oni tanki samolepljivi,providni da se lepo vidi naslov albuma i ne viri nista iz police.Mozda i ne mora da bude samolepljivog dela.

JOCA33LP na Kupindu prodaje ''gace'' od jakog celofana. Nisu sa preklopom, i odlicni su.

https://www.kupindo.com/Ploce/63627145_50-Folija-za-LP-ploce-cvrsti-Celofan-0-40-Mik-Uvoz-

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Били су перфектни унутрашњи омоти код Алија пре пандемије. Нашао сам неке солидне, нису добри као они стари, али могу да прођу.

 Спољашње омоте купујем код Кирила, задовољан квалитетом и ценом.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...