Jump to content


sony str-v 5 str-v6 str-v7


laky

Recommended Posts

Ja sam ga slusao na Jbl L 90 i bilo je odlicno. Kolega Scepan je tad bio kod mene i cuo tu kombinaciju.

Sve je stvar uklapanja , tako da je moguce da kod tebe to tad nije bilo onako kako si ocekivao

Da se razumemo ipak nije realno za ocekivati da iz starih i kolekcinarskih receivera starih 35 - 40 god.. dobijemo hi end zvuk. Tu se radi o nekim drugim stvarima koje su vezane za emocije koje ti vintage uredjaji izazivaju kod ljudi koji to vole , sa velikim zadovoljstvom :) konstatujem da sam i ja jedan od njih

Link to comment
Share on other sites

 Prosle nedelje je bio jedan str-v7 u paracinu za 150 e.prodat u novi sad zakasnio pola sata.

 

Bem mu gajde  :roll:  cena je bila ekstra  , realno vredi  od 200 - 300e  u zavisnosti od stanja , steta

 

Verovatno se prodo isti dan  :plakanje

 

Ja sam moj kupio za 250e na buvljaku od Jagodinca Borisa  a on ga je isti taj dan samo u 6h ujutro na buvljaku platio 150e od nekih gastosa . Jbga zakasnio sam , ko pre curi - cura njegova  ;-) Ja sam bio zadovoljan i sa tom cenom  , kad sam se izigrao sa njim  prodao sam ga 

 

ps

 

Marantz  i Sansui  receiveri se kolekcionarski i cenovno  mnogo bolje kotiraju od Sony - ja i Pioneer - a

Link to comment
Share on other sites

Bem mu gajde  :roll:  cena je bila ekstra  , realno vredi  od 200 - 300e  u zavisnosti od stanja , steta

 

Verovatno se prodo isti dan  :plakanje

 

Ja sam moj kupio za 250e na buvljaku od Jagodinca Borisa  a on ga je isti taj dan samo u 6h ujutro na buvljaku platio 150e od nekih gastosa . Jbga zakasnio sam , ko pre curi - cura njegova  ;-) Ja sam bio zadovoljan i sa tom cenom  , kad sam se izigrao sa njim  prodao sam ga 

 

ps

 

Marantz  i Sansui  receiveri se kolekcionarski i cenovno  mnogo bolje kotiraju od Sony - ja i Pioneer - a

Ako bude neki ili neko zna neka javi moze 6-ca ili 5-ca

Link to comment
Share on other sites

Ðко Ñе миÑли на излазне, биполарни.

 

 

Седи 1.

 

Ja to nisam mogao da mu kazem , bolji ti  ;-)  Otvarao sam ga pre kupovine da proverim  stanje iznutra  i video sam one klasicne bipolarne tranzistore  u obliku sesirica 

Link to comment
Share on other sites

Ðко Ñе миÑли на излазне, биполарни.

 

 

Седи 1.

Nemam ja 100 godina kao ti  :moon.pa da sve pamtim....svi najbolji Sony pojacivaci imaju mosfete i v fetove,ove metuzaleme pamtis samo ti :ruganje

Izvinjavam se...potrudicu se u sledecem polugodistu  :spavanje

post-15969-0-17951800-1443129598_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...