Jump to content


Marantz cd 60 problem


Kurajber

Recommended Posts

Kao sto naslov kaze , imam problem sa mojim vremesnim Marantz cd 60 plejerom...Sam kvar konstatovao cenjeni kolega sa foruma ( da ga ne imenujem) , banalne prirode...Naime  otisao je tj pokvaren microcontroler MC68HC05C8  mislim da je philips proizvodjac....Trazim taj deo po netu i nikako ga ne mogu pronaci ako neko ima neki predlog pucajte...Nisam gadljiv ni na polovan tj sa nekog donora kao ni da bude made in PRC...Hvala unapred...

Link to comment
Share on other sites

Registovao sam se ali nece da otvori....Dajte jos neki predlog....

klikneš na add to cart skroluj strranicu do donjeg kraja a ne da klikćeš na sliku,onda gore u desnom uglu imaš korpu klikneš izadje 6,5 dolara sa poštarinom i to je to . nerazumem šta neće da otvori

Link to comment
Share on other sites

klikneš na add to cart skroluj strranicu do donjeg kraja a ne da klikćeš na sliku,onda gore u desnom uglu imaš korpu klikneš izadje 6,5 dolara sa poštarinom i to je to . nerazumem šta neće da otvori

Radi...Jos samo da proverim da li je to taj jer sam dobio info da on nosi odredjen Softverski zapis....Ako neko zna iz prve ruke....?

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima ...Roki, prva pomisao mi je bila oziveti moj plejer....Izgleda da je donor najbolje resenje....Ono sto me interesuje zna li neko ima li kopatibilan deo sa nekog drugog plejera tipa Marantza ili Phillipsa?

a u bre kakva si ti cicija mnogo ti 6 dolara pa tražiš donora svašta

Link to comment
Share on other sites

Imam neki stari Philips CD480 u podrumu, sad gledam Å¡emu, na popisu delova ima taj MC68HC05C8. Ako je to "to", javi da Å¡aljem plejer (platiÅ¡ samo kurire), meni ne treba, diskove sluÅ¡am dvaput godiÅ¡nje sa dvd plejera. Ostatak delova možeÅ¡ da baciÅ¡ Å¡to se mene tiÄe :lol: .

Link to comment
Share on other sites

 

 

Imam neki stari Philips CD480 u podrumu, sad gledam Å¡emu, na popisu delova ima taj MC68HC05C8. Ako je to "to", javi da Å¡aljem plejer (platiÅ¡ samo kurire), meni ne treba, diskove sluÅ¡am dvaput godiÅ¡nje sa dvd plejera. Ostatak delova možeÅ¡ da baciÅ¡ Å¡to se mene tiÄe :lol: .

Trotter hvala sto se uvek nadjes pri ruci....Hajde javljam se u licnoj poruci da dogovorimo....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...