Jump to content


Slobodna tema


dude

Recommended Posts

Na kraju linka pise... Preispitujte sve, nista Vas ne kosta..... 

Opasan je internet kao i svaki open source. Svaki ludak moze da izleti sa teorijama zavere ili nekim drugim suludostima.

Cisto da dodam. Bozidar Nikolic je ovo predavanje dao u SKC-u, cisto kao intelektualnu i naucnu vezbu o manipulaciji cinjenicama i dokazivanju istih.

http://www.b92.net/zivot/nauka.php?yyyy=2016&mm=12&dd=05&nav_id=1206569

Ovakve stvari prolaze zbog sve losijeg obrazovanja. Evo i linka sa Nikolicevim odgovorom. Ajd da ne lupamo mnogo, za to imamo politicare.

Link to comment
Share on other sites

Prva dva pasusa o Icke-u sa Wikipedije..... treba li vise

David Vaughan Icke (/k/, born 29 April 1952) is an English writer and public speaker. A former footballer[1]and sports broadcaster, Icke has made his name since the 1990s as a professional conspiracy theorist,[2] calling himself a "full time investigator into who and what is really controlling the world."[3] He is the author of over 20 books and numerous DVDs, and has lectured in over 25 countries, speaking for up to 10 hours to audiences that cut across the political spectrum.[4][5]

Icke was a BBC television sports presenter and spokesman for the Green Party, when a psychic told him, in 1990, that he had been placed on Earth for a purpose and would begin to receive messages from the spirit world.[6] The following year he announced that he was a "Son of the Godhead"[1], and that the world would soon be devastated by tidal waves and earthquakes, a prediction he repeated on the BBC's primetime show Wogan.[7][8] The show changed his life, turning him from a respected household name into someone who was laughed at whenever he appeared in public.[9]

Na vizit karti mora da mu pise " fudbaler, multimedijalni umetnik i naucnik opste prakse"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pre neko jutro u autobusu 95 kod buvljaka mi se pričinjela Monnica Bellucci tj da je usla u bus  i vozila se 3 stanice do Sava centra.

Kada sam podelio ovaj memorisani trenutak sa formalno obrazovanim ljudima od struke,ubedjivali su me da to nije moguče, posto je gospodza u tom trenetku pila svoj primo machiatto u Milanu.

Prilazem sliku, ako je jos neko video u 95 i prepoznao,neka se javi....Image result for monica bellucci

 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, black coffe said:

Monika svoj prvi makijato pije oko 13 sati ? :)

Mozda tvoja,

Moja , kao svaka formalno formirana Italijanka ,svoj prvi makijato mora da popije do 11h

55 minuta ranije, black coffe said:

Ma hebeš moniku ? :)

1 sat ranije, Zexx said:

Kako je krenuo, poslaće njega žena na odmor, i to duži, sa banjskim oporavkom od teških preloma...;)

I u tri banje,ako treba,samo zbog 15 sekundi sa Monikom:wub:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...