Jump to content


Slobodna tema


dude

Recommended Posts

Без обзира на све, називати неког ђубретом према коме треба да се предузму санитарне мере, и то на јавном форуму угледног аудио часописа је апсолутно неприхватљиво. Они који су се као кербери устремили ка њему су исто ботови, али другог усмерења. Пуно постова на овом форуму говори у прилог томе. Ако је политика забрањена на форуму, онда се ваљда мисли на све политичке опције.

Link to comment
Share on other sites

Не мисли се.

Не добих ни одговор за бота и његово бивствовање на овом форуму који очигледно није свестан колико је го.

Link to comment
Share on other sites

Ботино, ископаћу ти ту твоју чланску карту ако треба тако да те скинем с дневног реда?

21 sati ranije, ivanp said:

Kao što rekoh, ranije, nije on jedini. Evo ih javljaju se. Nichim izazvani. Što bi reko s. sloboda devedesetih.

Као што видиш, вечито чачкаш први.

Link to comment
Share on other sites

Ok ovdi je sve sasvim jasno. Gosn. Solderer, ja nikog nisam nazivao đubretom. Drugi su bili mnogo žešći i explicitniji u postovima koji su se ticali Petera alias Slavka (ili će biti obrnuto?). Ipak sam ja zasmetao gosn abu?!? Zašto?
Mator sam, daleko sam. Zgodno sam se namestio za njegove pokazne vežbe (eto setio sam se). Pa neće da može.
Drugo, ali ne i nevažno. Vi ste svi sugrađani, poznajete se, ima među vama mlađih ljudi.....Nije zgodno. Može nekom da padne roletna pa da istambura nekog. Daleko bilo, jelte.

Link to comment
Share on other sites

33 minuta ranije, ab said:

Ботино, ископаћу ти ту твоју чланску карту ако треба тако да те скинем с дневног реда?

 

Člansku kartu nije potrebno ti da mi iskopaš. Misssim:D. Mogu sken da ti pošaljem na PP pošto je politika zabranjena na forumu.
Ja tvoje ime nigdi nisam explicitno pomenuo. Tako da ne znam................

Link to comment
Share on other sites

Ajde oladite sad svi redom.Resili smo se glavnog uzroka politike na forumu i ajd da dokazemo da smo iznad toga.Pokusajmo da svojim hobijem olaksamo zivot u narednim danima,a ne da nam i forum bude deo dodatne nervoze.Narusavate sebi i drugima mir i imuni sistem koju muzika i hobi treba da poprave.Srusio sam se prosle nedelje od umora briga i nevolja na poslu,mislio sam da se cu se razboleti,zena me je pogledala i i pita sta ti je?Odgovorio sam"nista sto malo Van Morisona nebi moglo da dovede u savrsen red".Ustao sam ujutro kao nov.

Zahvaljujem na razumevanju.

 

Link to comment
Share on other sites

33 minuta ranije, ivanp said:

Člansku kartu nije potrebno ti da mi iskopaš. Misssim:D. Mogu sken da ti pošaljem na PP pošto je politika zabranjena na forumu.
Ja tvoje ime nigdi nisam explicitno pomenuo. Tako da ne znam................

Одлично, тако како сматраш саговорнике као да је неко малоуман тако ће се и теби обраћати. Рекао сам ти, мало самоискрености и знаћу то да поштујем.

Престани са политиком као што сам ти више пута претходних месеци тражио, а ти сваки пут изокренуо да си ми ти засметао док ме истовремено на сваком ћошку чачкаш.

Треба ли да износим конкретне примере твојих поступака?

Смета ми политика на форуму коју толико потенцираш и практикујеш, зато си ботина док се не самокоригујеш, па ћу те на то подсећати кад год ме будеш чачкао.

Сондек, опрости молим те. Потпуно те разумем јер и сам не трпим те ствари. 

Link to comment
Share on other sites

Pustite zajebanciju i prepiranje ovaj virus nije sala.Kod mene u EPS-u je jedan od direktora u dobrovoljnoj izolaciji jer njegov sin ima koronu.

Na kolegijumu pre 2 dana je bio moj direktor i pola mog sprata (sreca pa te dve nedelje nisam ulazio u svoju kancelariju).

Cuo sam jos dosta prica iz prve ruke ali ovo je blizu da nemoze biti blize, tako da napravite zalihe i sto manje izlazenja jer za 2nedelje ce se tek pokazati koliko smo naje....

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Delija said:

To to. Samo napravi zalihe wc papira. To je najbitnije :rolleyes:

Ma papir mi je zadnji na spisku.Uzeo sam nekog luxmana za PC u spavacoj sobi i LG zvucnike i IPS monitor . Municije imam za mesec dana tako da sam miran :D

Link to comment
Share on other sites

12 sati ranije, Father said:

Ja danas rezervisao auto za kupovinu tokom sledeće nedelje. Ako mi zavuku vanrednu situaciju pre srede registrovaću ga u avgustu. Možda odložim kupovinu. -_-

 

I ja bi jedan vakav :wub:

FB_IMG_1584256251097.jpg

Jbt gledam auto pijace , nema auta od pet god ispod 150000 km :huh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...