Jump to content


Slobodna tema


dude

Recommended Posts

1 sat ranije, Тодор НС said:

Alksandar75 

Ako nije problem što ovo nije preporučio tvoj kolega sa foruma, nemoj biti zadrt pa pogledaj i ovo.

Postavila je ista osoba i odgovaraju lekari sa imenom i prezimenom.

 

Je l' računaš i Barbaru Loe Fisher u te lekare...:heat

Link to comment
Share on other sites

Hajde vas zamolim, sve vas koji kačite nekakve YouTube stručnjake da se izjasnite da ste zaista odgledali višesatne budalaštine i da ste im poverovali. Nemojte molim vas da nam citirate neke yt klipove u kojima nemate pojma šta se priča. 

 

Evo još jednog stručnjaka - Odbranio doktorat iz oblasti alergologije na temu ’’Polenska alergija u dece’’. 

https://www.stetoskop.info/doktor/branimir-nestorovic

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Ljuba said:

Hajde vas zamolim, sve vas koji kačite nekakve YouTube stručnjake da se izjasnite da ste zaista odgledali višesatne budalaštine i da ste im poverovali. Nemojte molim vas da nam citirate neke yt klipove u kojima nemate pojma šta se priča.

Pa ovi što ih kače, verovatno su odgledali, čak i poverovali.

E sada, koliko zaista razumeju šta se priča, to već zavisi. Ali ubeđen sam da misle da razumeju. :D

Link to comment
Share on other sites

Malo nam je svima nastup oštar povodom ove teme...

Ako neko misli da broj i raspored davanja vakcina nije u redu neka piše peticiju i apeluje nadležnim organima da preispitaju međusodni uticaj vakcina i da eventualno koriguju raspored vakcinisanja, budući da oni sami ni u kom slučaju nisu kompetentni da to procene a i između ostalog ne vakcinisanjem krše svoju zakonsku obavezu kao roditelja.

Postoje institucije (još uvek) koje se time bave, pa krenite u građanski aktivizam, između ostalog, to je suština demokratije a ne neposlušnost, kršenje zakona, postovanje linkova na kojekakvim forumima kojima to nije osnovni fokus i žaljenje kasnije na probleme koje imate usled kršenja zakona, tako se gubi kredibilitet u najmanju ruku. Kod nas, za sada, nema vakcinacije u tolikoj meri kao u USA, barem koliko sam ja informisan.

http://www.zcue.rs/uploads/files/vakcine_lat.html

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, ivanp said:

Ne mogu da dokučim dubine ovog tvog smatranja?:huh: Žebi ga, sporiji sam.

Inače tebi se izgleda dogodio 6.oktobar o kojem toliko pričamo.

naum.JPG.b942ea4c71beed52128328b493290eb4.JPG

Datum se pojavljuje na clanku sa linka iznad mog posta.. Da, nedokucive su to dubine

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Zexx said:

Ja sam isključio kad se u videu pojavila najpoznatija američka anti-vakserka...

Obrati pažnju kako je titl veliki pa prekriva podatke o tome ko govori. Jedva sam uspeo da pročitam ko je ko, a neki uopšte nisu lekari već novinari i aktivisti. 

Pojedini lekari uopšte ne govore o tome da treba ukinuti vakcine, već da treba proveriti neophodnost pojedinih vakcina, voditi računa u kom trenutku se deci daju vakcine, proveriti čistoću sadržaja istih i sl. Međutim u takvim videima to se ubaci u određeni ''kontekst'', pa još ako se doda odgovarajuća muzika...eto drame

 

Link to comment
Share on other sites

10 minuta ranije, Aleksandar75 said:

Obrati pažnju kako je titl veliki pa prekriva podatke o tome ko govori. Jedva sam uspeo da pročitam ko je ko, a neki uopšte nisu lekari već novinari i aktivisti. 

Pojedini lekari uopšte ne govore o tome da treba ukinuti vakcine, već da treba proveriti neophodnost pojedinih vakcina, voditi računa u kom trenutku se deci daju vakcine, proveriti čistoću sadržaja istih i sl. Međutim u takvim videima to se ubaci u određeni ''kontekst'', pa još ako se doda odgovarajuća muzika...eto drame

 

Upravo tako, sve izjave lekara su odmerene i racionalne, dok su ovi koji uopšte nisu lekari najglasniji i gađaju se nekim sumanutim procentima, eto saznadosmo iz videa i to da u USA ima 30% stanovništva sa nekim mentalnim oboljenjem...:heat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...