Jump to content


Slobodna tema


dude

Recommended Posts

41 minuta ranije, Тодор НС said:

Ljuba Grozni ovaj ti je sjajan.

Ja nisam izdržao duže od 7 minuta. Dosadan neki tip, seo pred kameru, nema pametnija posla pa lupeta onako ofrlje šta mu padne na pamet...

Aj ti meni reci: ko je autor, šta je po zanimanju, bar neke reference. 

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, Father said:

Vrh, baš me nasmeja!

:thumbsup2

Pa šta da im kažem brate mili?

Idu pet na sat pod rotacijom bez sirene i stali pored mene. Vide ludaka sa kesicom i ribicom i pitaju...

Kad su vidjeli da držim i povodac u istoj ruci samo se nasmijali. Utoliko i Riki (pas ludi) dođe da ih onjuši.

Link to comment
Share on other sites

9 minuta ranije, Aleksandar75 said:

Ja nisam izdržao duže od 7 minuta. Dosadan neki tip, seo pred kameru, nema pametnija posla pa lupeta onako ofrlje šta mu padne na pamet...

Aj ti meni reci: ko je autor, šta je po zanimanju, bar neke reference. 

Ništa nije mjerio. Neozbiljan lik. Izašao na net bez mjerenja. :o

Link to comment
Share on other sites

Misam vam ispričao čitavu priču. Zapravo i nije nešto zanimljiva ali se potrefilo...

Riki (mali mops) ima problema sa stolicom i prvi put kad ga je gazda izveo nike obavio nuždu za 20 min. Onda je mene zamolio da ga prošetam još 20 min. 

Ja iskoristio to vrijeme da predam drugom komšiji ribicu jer hoću da se oslobodim akvarijuma.

Riki nije obavio nuždu ni za "mojih" 20 min, pa ga je gazda izveo još jednom.

Na sreću, Riki se snuždio vrlo brzo, a patrola je otišla dalje jer su se kerovi podžapali kod zonedove zgrade.

Eh, i ja odustao od ideje pa osta ribica i dalje kod mene.

Ništa na žalost nismo mjerili (snimili) jer nismo ni pretpostavili da je moguće da od toga ispadne zabava za prepričavanje.

Link to comment
Share on other sites

Ovde na telepu je ultra freaky.Sin i Ja imamo prebivaliste na drugoj adresi,cerka maloletna da je pustas samu pa ide zena da seta psa uvece.Kaze najsablasnijih 10 min u zivotu,nije videla nijednu zivu osobu...vratila se skoro trceci.Mislim da nije bilo vise od 5

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo da ne bude da sam neki zadrti tip, netolerantan na drugačije mišljenje, delim link koji sam dobio od kolege sa foruma.

Naravno, razlika u pristupu postoji, o virusu priča čovek koji je kompetentan, ima ime i prezime, objavljene naučne radove, iskustvo u struci, funkciju u zdravstvenom sistemu... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...