Jump to content


Slobodna tema


dude

Recommended Posts

Ja Italijanima ne verujem 100%, godine lete, nije bas toliko daleko WWII..
Ova izolacija ce se odraziti ne samo na ekonomiju, nego  posrdno na opste zdravlje, kako fizicko  tako i psihicko.. 
Jescemo ono sto nam precednik kaze, i kada nam kaze, zar ne, pa kako drugo..

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, Тодор НС said:

Šta ćemo jesti kada se uvede policijski čas od 25 sati dnevno?

Inače da ne bude zabune podržavam ono što je napisao zflazar.

Ali to ne znači da virus nije stvoren u laboratriji i pušten zlonamerno.

A ti što su ga pustili, Đoka i Pera, dobro su se spremili i trljaju ruke. E sad ako ih opali bumerang, yebi ga.

Neverovatno!!!!

Link to comment
Share on other sites

12 minuta ranije, Тодор НС said:

Šta ćemo jesti kada se uvede policijski čas od 25 sati dnevno?

Inače da ne bude zabune podržavam ono što je napisao zflazar.

Ali to ne znači da virus nije stvoren u laboratriji i pušten zlonamerno.

Дакле постоји вакцина. 

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, AlexBgd said:

Izgleda da će Srbija biti prva zemlja u svetu koja će oboriti svoj monetarno-kreditni sistem, a plašim se da ćemo se i prvi svi vakcinisati protiv ove "pošasti". 

Ovdi postoji tradicija obaranja monetarnog sistema. Nije potreban virus, dovoljan je s. sloboda ili tako neki psiho. Pogledati pod '93!!

Link to comment
Share on other sites

Kad je faca, sto ne zabrani i odlazak na posao. Ili je sasvim bezbedno sedeti u kancelariji sa jos x kolega? U poslovnom prostoru se korona ne siri :-)
U tim misticnim Italijanskim gradovima, koji su totalno zatvoreni, umire stotine ljudi. Cujem da ih sada spaljuju i voze kamionima. Sutra ce se stanovnici tih gradova zapitati ko je capnuo kad su sve komsije tu..

Link to comment
Share on other sites

Kad je faca, sto ne zabrani i odlazak na posao. Ili je sasvim bezbedno sedeti u kancelariji sa jos x kolega? U poslovnom prostoru se korona ne siri :-)
U tim misticnim Italijanskim gradovima, koji su totalno zatvoreni, umire stotine ljudi. Cujem da ih sada spaljuju i voze kamionima. Sutra ce se stanovnici tih gradova zapitati ko je capnuo kad su sve komsije tu..

Ти заиста не верујеш тим подацима о броју умрлих?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Mozda je i broj tacan. Al da su svi imali koronu, jok.. A tek koliki je procenat starijih od 80god? Koliki procenat vec tesko bolesnih? Nemojte me pogresno shvatiti. Samo hocu da kazem da je lakse bilo izolovati starije od 65, koji inace ne privredjuju, od nas mladjih.. A mi maske na lice i nastavlja se zivot normalno..

Link to comment
Share on other sites

531576539_cituljeizit.JPG.1e1922eb71f35eebe318390eade59d0a.JPG

Eto lepo se vidi da su umrli i komšija dotore Taj i Taj, komšija iđinjere Taj i Taj, i komšija avokado Taj i Taj. Nešto u Italiji debelo ne valja ali to nije lažiranje broja umrlih! Potpuno je otkazala država i zdravstveni sistem.
E gledo sam malo ovog našeg.....................kolko sam mogao....................

Link to comment
Share on other sites

Ja se ne sećam da je vojska nosila 600+ tela preminulih na kremaciju zbog sezonskog gripa... 

Sad, kad neko umre od korone, nema sahrane, nema pozdravljanja, kad neko ode u bolnicu tog dana si ga poslednji put video. 

Uozbiljite se, što pre, to bolje. Pa da za par nedelja možemo da kažemo da je sve bilo preterano, da je za sve kriv AV i da nastavimo po starom. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...