Jump to content


Slobodna tema


dude

Recommended Posts

Uglavnom nam je virus služio za zahe.....ju i kojekakve šale su pravljene u vezi svega. Pre tri dana smo dobili informaciju da je jedan naš kolega "zaražen" i da je u lošem stanju. U toku dana se pojavila informacija da je preminuo. Među prvima sam to saznao i saopštio kolegama. Ne možete da zamislite kakav je nastao muk kada smo saznali da je preminuo (da li je živ ili nije i dalje se špekuliše). Nisam  od onih koji olako shvataju čitavu priču sa virusom ali kada saznaš da je to blizu tebe javi se neki čudan osećaj kod čoveka, bar je kod mene to bio slučaj. Briga, strah, ne znam kako bih opisao. Biće sigurno još obolelih jer je već dosta ljudi u nekoj vrsti karantina pošto su imali kontakt sa obolelim. Ljudi, pamet u glavu i čuvajte sebe i druge. Moje mišljenje je da Srbija nema kapacitete da se bori sa ovim. Ni opreme, ni objekte a bome ni dovoljno osoblja za tako nešto. A sumnjam da će nam neko sa strane pomoći jer i njih čeka gotovo ista priča. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ružić Slavoljub said:

Buuhahahahahahahaa.....

Steta sto smo takvi kakvi smo...korona virus ne poznaje politicke boje.

A da lazu, brate, pa lazu, zar  nije jasno receno svima pre 2 nedelje da je to najsmesniji virus....Italija je vec bila pre uzbunom.

Istina i samo istina.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, elefterije said:

Još bi samo jedno da prokomentarišem. Političari su dno dna zajedno sa ovim lekarima koje nije sramota da svašta izjavljuju. Izvinjavam se moderatorima, možda ovo ne smem da pišem. 

Pozdrav.

 

Lekari su..... kako kazes. Pa ti nemas pojma!  I 1. si na forumu kojem sam napisao!

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, nesone said:

Ostavi stvari koje ne poznajes,  i ti i mi svi ostali. Nije na nama da komentarisemo.  U IT preko 1000 ljudi preminulih.

Sto da ne komentarisemo?

Pa kako mislis da se ljudi bolje upoznaju sa ovakvim i slicnim stvarima. Da zavucemo glave u rupe i tamo kazemo sve sto mislimo.

Link to comment
Share on other sites

11 minuta ranije, Ružić Slavoljub said:

Sve mi jedno. Ja ne vidim šta pišu DOSmanlije. Čitam komentare samo razumnih i obrazovanih.

Nemoj da me braniš. Pojedinim članovima ja dam da me diraju (dole) koliko im volja. :lol:

Nemoj posle da se buniš i uvlačiš u bulju moderaciji kad dobiješ verbalno po pičci.Prvi provociraš, pa trpi tovarenje.

Što se diranja tiče, nisam gejčina kao što si ti, idi nađi nekog svog dolemišljenika pa se dodirujte koliko hoćete.Ne morate ni da se dezinfikujete, manje posla za lekare.:wave2

Link to comment
Share on other sites

14 minuta ranije, ab said:

Када корона стигне у ЦГ неће се више ни ширити, мрзеће је. :)

Na Zabjelo (dio grada) koji je svojevremeno, kao svojevrsni unikat Zabjelo Republika ne smije ni doći.Tačnije pojavio se kao ali su ga izmršikali.

Kad je vidio Kiku Nikočevića "smrzao se".

 

 

kika.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...