Jump to content


Slobodna tema


dude

Recommended Posts

Situacija preti da ovih dana bude vise viceva nego u vreme bombardovanja...'taki nam je odbrambeni mehanizam.

Treba ostati pozitivan,oprez i disciplina je ok ali od panike nema dobrog...

Evo , neki ce da nauče i da peru ruke,ima da se podignu higijenske navike.

 

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, zeljko1974 said:

Smesno, da se ne izrazim drugacije...da li vi stvarno mislite da je corona virus zbog toga tu ????

Pandemija na vratima nase civilizacije, da li ste vi svesni toga.

Evo cika siroma, uzecemo jednog zarazenog sa corona virusom pa vama dovesti na kucni prag....ok?

Ša je ovde smešno  ili kako već tj kako si hteo da se izraziš?

Ovo što sam citirao može da bude istinito ili neistinito. I ništa više. Može nekom da bude i smešno, ajde pristajem . Smešno je i brašno nekom.

Niko nije rekao da je corona virus zbog toga tu.  Samo da je cela situacija nastala oko corona virusa eto reperkutovala i nekim novčanim transakcijama. Slučajno ili ne? Može da se diskutuje. Ali ništa tu nije smešno. Niti sam ga naveo kao smešno.

Da li sam ja svestan toga da li je pandemija na vratima naše civilizacije ili ne, je opet potpuno irelevantno. Irelevantno na berzanske transakcije a i šire. Što ja da budem svestan pandemije kad mi se sa javnog servisa poručuje da šaljem ženu u Milano na rasprodaje?

Valjda neko drugi pre mene treba da bude svestan činjenica.

Vidim da si dušebrižnik pa čak i proaktivan i hoćeš da dovodiš bolesne na moj prag.

Evo uzmi ti pa se istacinjaj sa takvom proaktivnošću. Što ne uzmeš pa da lečiš one od Ebole ( koje sad svi zaboraviše), Sarsa, Ptičjeg i Svinjskog gripa. ...Spisak je podugačak, svake godine po neka najezda.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, siroma said:

Ša je ovde smešno  ili kako već tj kako si hteo da se izraziš?

Ovo što sam citirao može da bude istinito ili neistinito. I ništa više. Može nekom da bude i smešno, ajde pristajem . Smešno je i brašno nekom.

Niko nije rekao da je corona virus zbog toga tu.  Samo da je cela situacija nastala oko corona virusa eto reperkutovala i nekim novčanim transakcijama. Slučajno ili ne? Može da se diskutuje. Ali ništa tu nije smešno. Niti sam ga naveo kao smešno.

Da li sam ja svestan toga da li je pandemija na vratima naše civilizacije ili ne, je opet potpuno irelevantno. Irelevantno na berzanske transakcije a i šire. Što ja da budem svestan pandemije kad mi se sa javnog servisa poručuje da šaljem ženu u Milano na rasprodaje?

Valjda neko drugi pre mene treba da bude svestan činjenica.

Vidim da si dušebrižnik pa čak i proaktivan i hoćeš da dovodiš bolesne na moj prag.

Evo uzmi ti pa se istacinjaj sa takvom proaktivnošću. Što ne uzmeš pa da lečiš one od Ebole ( koje sad svi zaboraviše), Sarsa, Ptičjeg i Svinjskog gripa. ...Spisak je podugačak, svake godine po neka najezda.

 

 

...Istacinaj .... lepata srpskata jezikata......

Prosto ne mogu da verujem da se i ovde uplete teorija zavere.

A to sto ova politicka bratija preporucuje, odlazak u Milano,  nije ni za komentar , to je  ispod svakog moralnog i odgovornog klisea. 

Lepo se prati jedina slobodna televizija N1 i znas kakvo je stanje u zemlji.

 

Link to comment
Share on other sites

Evo info iz prve ruke kako je u Italiji >:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

edit admin: nećemo da širimo poluinformacije raširene putem društvenih mreža. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...