Jump to content


Slobodna tema


dude

Recommended Posts

^ fala Bogu da je neko pitao: Paloma ni u ludilu - od kada je SLO ušla u EU kvalitet je opao, Perfex troslojni Cotton Like alli onaj u pakovanju od 4 rolne - dokazano bolji od onih u većim pakovanjima:

5f813d2e505f306b195c3aef834a415c.jpg

ali i kod njega ima catch - ostaviti 2,75 listića na kartonu, pa onda ih postavljati na 27,5 cm ispod kablova.. kada se mališe postave ispod kablova (pažljivo i sa razumevanjem), zvuk je bolji..

u toku je eksperiment sa postavljanjem kablova na vertikalno postavljene kartonske valjke, ali nije daleko odmakao - zapelo oko plejliste, nikako da se sa sobom usaglasim, a i broj namotaja je problematičan - 2,75 je čini se malo

Link to comment
Share on other sites

17 minuta ranije, Woland said:

u toku je eksperiment sa postavljanjem kablova na vertikalno postavljene kartonske valjke, ali nije daleko odmakao - zapelo oko plejliste, nikako da se sa sobom usaglasim, a i broj namotaja je problematičan - 2,75 je čini se malo

Pa nije 2,75 vec 27,5 i to urolas oko javorove (kanadske po mogucstvu) raslje i ondaK ide u vertikalno stacioniranu tubu "Perfex Cotton Like 4 Pack".

prirodne-raklje.jpg.ecbba15c3420cee3b0db0358133d3402.jpg

Link to comment
Share on other sites

hFala, hFala vi veoma, na pofale. Nego i meni treba ispomoc: ovde na Ranch (selo bre, nego mnogo leeepo zvuci 'Ranch') imam onaj zvucnik za bass note 'du du du' sto pravi poznati proizvodjac Milan Blagojevic Smederevac, model #7, membrana na njega mi skrooz zardjala. Kako da je povratim u crno stanje a ne bi ono sjajno 'steel look' uz pomoc rende? fala unapred, svaka pomoc, pogotovu materijalna, devizna itd, dobro-dosla! 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
8 sati ranije, ab said:

^ ima li muzike u tvom životu ili samo sitne dnevne politike i nametnutih nam tema iz medija? 

Prvo, zar i ti brate Abe?!
Drugo, grom mi je delimično spalio nekoliko stvari (DAC, AVR, comp, USB to spdif i to sve nekako na pola), tako da muzika uskoro. Kad se oporavim.
Sendvič će biti namenjen onom tipu što nekontrolisano detonira po temema kad mu se učini da mu neko dira neprikosnovenog.:huh::ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...