Jump to content


Slobodna tema


dude

Recommended Posts

Zdravo, zanima me kako čistite kontakte na pojačalu. Imam problem sa krckanjem kod Integre A 8650. Video sam na internetu da je dobar "RadioShack Control/Contact Cleaner and Lubricant"

Click image for larger version.   Name: kontakt.jpg  Views: 17  Size: 114,0 KB  ID: 231343

Na žalost nema šanse da ga nabavim. Da li ima neko dobro sredstvo kod nas ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Usain Bolt (Хусеин Болт по Српски), трчи опроштајну ревију, геније каквог свет још дуго неће видети.

Испратимо величину у историју.

images?q=tbn:ANd9GcQ7ddfSHUPzU4OUUErHPsa

images?q=tbn:ANd9GcQUn8bV-79EEy7H6vWIhoe

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, ab said:

Usain Bolt (Хусеин Болт по Српски), трчи опроштајну ревију, геније каквог свет још дуго неће видети.

Испратимо величину у историју.

 

Nije genije, samo brzo trči...to ti dođe više kao gepard ili gazela, genije je nešto drugo :lol:

Link to comment
Share on other sites

Oproštajnu reviju trči i Mo Farah, takođe genije, gepard, gazela....

Zlato na 5000 i 10000 metara na Olimpijskim u Londonu 2012 i Riju 2016. Takođe duplo zlato u ovim disciplinama na svetskim prvenstvima u Moskvi 2013 i Pekingu 2015, a evo juče već zlato na 10000m u Londonu 2017. Čekamo 5000. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa da, pametno sto su za tu disciplinu izbacili kvalifikacione trke, otud i jucerasnje ocekivano zlato za Mo-a sampiona.

Takodje jos jedan genije, mada meni drazi Bolt.

Ovaj je pre hijena - izdrzljiv na duge staze. :)

Gepard, gazela pa i hrt postizu velike brzine na kratke relacije.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

U okviru sest meseci mogu da provedem ukupno 90 dana u EU.Sredinom juna idem u Grcku I ostajem 70 dana a ostatak cuvam za jos neki prelazak u Zemlje EU.Ako sada predjem granicu ,sengen zone,pocinje taj ciklus od sest meseci I zavrsava se  6 juna.Ako recimo odem janura onda je to juli mesec kada mogu da odem ponovo I budem 90dana.

Link to comment
Share on other sites

Boravak u zemljama šengenskog sporazuma je dozvoljen 90 dana unutar perioda od 6 meseci. Ukupno 180 dana za 12 meseci

Ako neko recimo ode u Nemačku 1.januara može da ostane maksimalno 90 dan to jest do 31.marta

Sledeći period počinje u tom slučaju 01.juna gde do 31.12 takođe može putnik da ostane 90 dana

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...