Jump to content


Slobodna tema


dude

Recommended Posts

Sad malko gledam:

... "SBB is member of UG (United Group) .... UG was formed through combination of SBB and Telemach Slovenia"...

... "Since March 2014 United Group is majority-owned by KKR, a leading global investment firm with headquarters in New York" ..."

I izgleda da ostali, manji, 'lokalni' provajderi kupuju pakete od UG - time i ogranicenja sta mozemo da vidimo a sta ne.

--------

"Dobro jutro dzezeri ... "

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ako niste pomerili casovnik, onda to i nemojte ciniti. Uradite to kad vi mislite da treba. 

Ako nekome smeta sto ste nostalgicni i zivite po ''starom'' vremenu, neka dodje kod vas i pomeri vreme na svim casovnicima u kuci. Kad je ta osoba vec dosla, dajte joj, tako briznoj, da vam opaja prasinu i opere sudove. 

U suprotnom - neka cuti i trpi.

Link to comment
Share on other sites

Rusi su najavili ukidanje tog debilizma, ali ne znam da li su ga sproveli u praksu.

Mada i mi bi mogli da ozbiljno razmotrimo izlazak iz toga.

Ušteda energije koja se tu spominje je čista budalaština.

Cilj uvođenja takvog "računanja vremena" je narušavanje bioritma običnog čoveka.

Inače svi znamo kako se i prema čemu vreme računa.

Link to comment
Share on other sites

17 sati ranije, Todor NS said:

Rusi su najavili ukidanje tog debilizma, ali ne znam da li su ga sproveli u praksu.

Mada i mi bi mogli da ozbiljno razmotrimo izlazak iz toga.

Ušteda energije koja se tu spominje je čista budalaština.

Cilj uvođenja takvog "računanja vremena" je narušavanje bioritma običnog čoveka.

Inače svi znamo kako se i prema čemu vreme računa.

Cilj je da zahebu ljude koji šljakaju do 17,oo da misle da imaju v iše slobodnog vremena jer je dan du 21.oo ?.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...