Jump to content


Slobodna tema


dude

Recommended Posts

Aha, nisam ni znao da su imali takav. Moj ima S izlaz na Scart sa druge strane, HDMI, optiÄki i USB, s tim Å¡to je u uputstvu odmah pisalo da je USB blokiran.

Nisam ni probao taj optiÄki do sad, ali evo radi. Mada ne mogu da cujem razliku kad direkt odatle izvuÄem zvuk optikom ili ga koaksijalnim vuÄem sa TV-a, do kog dolazi preko HDMI.

Link to comment
Share on other sites

Posto je tema slobodna, nek neko slobodno kaze da je nesto od wodoo tweakova papreno platio i potom nije Äuo ama baÅ¡ nikakvu razliku.nećemo mu nista.Btw. Da li smatrate da je tako nesto prevara i vraćate li to nazad u radnju il vas je sramota.Treba li kupovati te stvari iskljuÄivo nakon probe uz mogućnost povraćaja novca?

Link to comment
Share on other sites

Sta znaci papreno platio?

Za mene je to 500 dinara za Supra opticki kabl (koji kosta 50 evra, ali prodavac nije znao sta prodaje) koji svira isto kao i tehnomanija od 1000 dinara. Mislim, dao sam 500 dinara bzvz.

Za nekoga nije papreno ni kad zglajzne 100 evra na audiofilske osigurace u pojacalu, tako da je papreno sirok pojam, rekao bih ja?

Link to comment
Share on other sites

Kako bre 20 evra sluze svrsi ako ne znas zasto si ih dao? Sad, ako pocnemo o tome sta je svrha hobija hajfajskog... Bolje ne :)

 

Koristim i jedan i drugi model, poruÄio iz radoznalosti da vidim ima li razlike na istom strujnom kabelu .ZakljuÄak je da su istog cjenovnog ranga i da zvuÄne razlike kod mene nemaaaa , al da služe svrsi ... služe ;-)

 

PS   : oÅ¡ da postavim merenja :order

Link to comment
Share on other sites

Jašta da je papreno,ako nisi nista dobio za te pare.Postujem zato firme koje robu daju na probu ili imaju full money back garanciju, poput Teddy Pardo na pr.Ako mogu da vratim bilo sta sto sam od sportske robe nazad, ako mogu da u Minhenu odnesem 5 stvari iz C&A kuci da ih probam i vratim ako mi neodgovaraju sto nebi to mogao i sa ovim skupljim stvarima.

Edit: Mislio sam na sportdirect sa sportskom opremom

Link to comment
Share on other sites

Moj haj end sustav vapi za novim strujaÅ¡em i konektorima, ali posle ovih par postova sam pokoleban. Plan mi je bio izdvojit Äitavih 30 evra, ali ako ću dobiti vudu modžo za te pare, onda bolje utroÅ¡iti ih na meÅ¡ano meso, kao Å¡to reÄe kolega Jegermajster.

Link to comment
Share on other sites

Moj haj end sustav vapi za novim strujaÅ¡em i konektorima, ali posle ovih par postova sam pokoleban. Plan mi je bio izdvojit Äitavih 30 evra, ali ako ću dobiti vudu modžo za te pare, onda bolje utroÅ¡iti ih na meÅ¡ano meso, kao Å¡to reÄe kolega Jegermajster.

Nema sumnje da su dobri i jedan i drugi model , sonarquest mozda za nijansu kvalitetniji ... poredjenje je u pitanju - lova nije bacena.

Link to comment
Share on other sites

Sonarquest ili AlaOyed isti Q tj. nema razlike. Prvi vizuelno lepsi...

 

Fake konektori vrse posao, ali se ipak nisam proslavio sa istima - cuce po koji van funkcije. Dakle, par neuspelih pokusaja jednako jednom ali pravom i uspesnom.

Link to comment
Share on other sites

E sad, da li pre nabavke kabla, upgrejdovati i Å¡uko utiÄnicu, lajk diz   post-11305-0-67148100-1443079255_thumb.j  ?! Ne bih iÅ¡ao ispod ovog, hehe..FT-SWS-D Rhodium double wall socket (pictured) £170.00 .

Šala mala, ali neki domaći kvalitetniji dupli šuko svakako .

 

RazmiÅ¡ljam, bolje da gurnem direkcione u zid ( pojaÄalo & dac ) nego preko buÄ‘ave letve na koju je nakaÄen i TV i set box i napajanje za laptop i po potrebi aparat za komarce . Mada, u tom sluÄaju trebaće mi dužina strujnog oko 2 - 2,5 m :huh:

Link to comment
Share on other sites

Kupite Furutech uticnice, odlicne su

Да ли имају у Ñвом аÑортиману и разводне табле Ñа оÑигурачима, као и потребан прибор за одвајање инÑталације Ñа бандере..

ПретпоÑтављам да је у електрани и трафо Ñтаници већ одавно Ñве по европÑким Ñтандардима, Furutech или боље..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...