Jump to content


Pojacalo za Kef LS50


Betoven

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Куршуму Ñам био у кући и опљувао му ÑиÑтем најÑтрашније..

Сећам Ñе и епизоде када је Вуле био код тебе, и потом на твоје инÑиÑтирање напиÑао шта миÑли о ÑиÑтему.. кренуле Ñу претње телефоном које ниÑу преÑтајале докле год те човек није пријавио мобилном провајдеру..

Mislim da su ti Vuletovi inkriminisani postovi obrisani kad je banovan, pa ne mogu da imam uvid u to Å¡ta je pisao tada. Rekao bih meÄ‘utim, po priÄi, da si ti mala maca u odnosu na njega (Vuleta). :D

p.s. ja sam ono tvoje pisanje o mom sistemu doživeo kao afirmativno, jedino si sa preampom u ratu. :order

Link to comment
Share on other sites

Ево оригиналне теме Ñа купуÑом..

Занимљива је јер Ñе појављује пуно бивших ликова..

Такође је занимљива јер нико не памти или чита даље од прва два-три поÑта..

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/16273-imam-gonartrozu-artrozu-oba-kolena-trazim-pomoc/

Link to comment
Share on other sites

Куршуму Ñам био у кући и опљувао му ÑиÑтем најÑтрашније..

Сећам Ñе и епизоде када је Вуле био код тебе, и потом на твоје инÑиÑтирање напиÑао шта миÑли о ÑиÑтему.. кренуле Ñу претње телефоном које ниÑу преÑтајале докле год те човек није пријавио мобилном провајдеру..

Da Vule ;-) u stvari secas se sebe i svojih gnusnih lazi , ljigavih , sluzavih i trolovskih poseta. Ista prica kao sto si bio i kod kolege Traumatologa i jos nekih kolega sa kojima si se pod " druzio i znas vec sta im uradio iza ledja.

To si ti , bio i ostao , duboko zarobljen izmedju onog sto jesi i onog sto nisi i sve ovo po forumima sa tvojim nalozima je posledica upravo toga.

Pozdrav do skorog vidjanja

Link to comment
Share on other sites

Ðекога много погоди када му кажеш или напишеш да му је ÑиÑтем буља..

Ðеки други мућну главом па преÑтану да плаћају рекет локалним гуруима који их музу..

Од тапшања по рамену нема фајде..

Link to comment
Share on other sites

Bre ljudi zar opet isto... Ae da otvorimo neku temu ili podforum pa da se tamo lepo lazemo ko politicari i da ne zagadjujemo neke mozda korisne teme;)

Kef LS50 nisam cuo ali jesam cuo aktivni X300a model koji je po specifikaciji dosta slican i to nije zvucnik kome je potrebno pojacalo od nekoliko hiljada evrica da bi pokazao sta zna. Uz zdravih 70-tak vati po kanalu bitno je da ubosti pravu boju zvuka koja slusaocu odgovara i to je to. Idealan zvucnik za manje prostorije ali za neku prosecnu sobu i nije bas.

Da li je zvucnik dobar ili los zavisi iskljucivo od zvuka koji iz njega izlazi, a ne od kalkulacija i odnosa ulozeno-dobijeno. LS50 je poseban jubilarni model namenjen prvenstveno ljubiteljima Kef-a, a ne audiofilima koji traze najbolji moguci zvuk za dati novac.

Pravo pitanje vredno ovakve rasprave bi bilo npr cime pokrenuti Canton Reference 1.2 DC sa basovima od 2 x 310 mm i tu bi vec vredelo govoriti o pojacalima vrednim 4-5K evra pa navise, a ne raspravljati se u ovolikoj meri o pokretanju 130 mm drajvera na Kef-u. Pa to bez pojacala od 10K jevra ne moze:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...