Jump to content


Pojacalo za Kef LS50


Betoven

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jesi li ti ustao na levu nogu? neko ti sruÅ¡io sneska...drma ti kavez. Jesi ti možda advokat. Å to se bre uzbudjavas, misli Äovek tako kako misli i to izlaze.

Dobro je znati da te kutije traže to Å¡to traže, pa da se na to raÄuna odmah. Ko se nadje u raÄunici naÅ¡ao se.

A realno i ja mislim da je to bezveze.

Link to comment
Share on other sites

Jesi li ti ustao na levu nogu? neko ti sruÅ¡io sneska...drma ti kavez. Jesi ti možda advokat. Å to se bre uzbudjavas, misli Äovek tako kako misli i to izlaze.

Dobro je znati da te kutije traže to Å¡to traže, pa da se na to raÄuna odmah. Ko se nadje u raÄunici naÅ¡ao se.

A realno i ja mislim da je to bezveze.

 

Hahah, pa ko se bre prijatelju sve vreme "uzbudjava" ja ili on?

 

Ma i ja sam slicna misljenja nego covek generalno okarakterisa kutije kao lose sto je totalni promasaj. Da je rekao los izbor to bi vec bila druga prica.

Link to comment
Share on other sites

Neboja ipak pobeze!

Ne rece nam koje zvucnike ima... mada ako je spomenuo cenu u funtama bice da su englkeski.

Ostaje pitanje dal se prave u Kini ili ne.

Pod uslovom da nije sve izmislio.

Da nije neki Ker kad se onoliko ritao oko LS50... :wacko:

 

monitor audio bronze 2

rotel ra-05

marantz cd-6003

kablovi vdh cs 122 i d102/3

Link to comment
Share on other sites

monitor audio bronze 2

rotel ra-05

marantz cd-6003

kablovi vdh cs 122 i d102/3

Znaci tvrdnja da imate zvucnike od 4k funti je ipak bila laz?

Kako da vam ubuduce verujemo narocito kad ste kao veliki strucnjak uspeli da spojite nespojivo - Rotel i MA.

Licno mislim da je istina negde na sredini i da imate bolji sistem od ovog koji spominjete.

Zasto nam ne kazete istinu?

Link to comment
Share on other sites

Slazem se i ja uz predlog da ako mu se to svidja koliko ujutru poseti usnog lekara.

Ako vi bas toliko ne znate o hifi to onda znaci da znate bas malo. Ok, iskustvo trazi vreme. Iskoristite ga pametno. Pametnije nego da izigravate tudje drvene advokate. Covek spinuje i troluje. Znam sta ima tj koji sistem. Saznao u medjuvremenu. Nema tu mnogo prakse samo desnica. Ne dajte da vas, da prostite, navlaci.

Zivi bili!

Link to comment
Share on other sites

Slazem se i ja uz predlog da ako mu se to svidja koliko ujutru poseti usnog lekara.

Ako vi bas toliko ne znate o hifi to onda znaci da znate bas malo. Ok, iskustvo trazi vreme. Iskoristite ga pametno. Pametnije nego da izigravate tudje drvene advokate. Covek spinuje i troluje. Znam sta ima tj koji sistem. Saznao u medjuvremenu. Nema tu mnogo prakse samo desnica. Ne dajte da vas, da prostite, navlaci.

Zivi bili!

Hoćeš da kažeš da nema nabrojano?
Link to comment
Share on other sites

Kako da vam ubuduce verujemo narocito kad ste kao veliki strucnjak uspeli da spojite nespojivo - Rotel i MA.

 

 

Причаш и ти којешта, баш имам Ротел и Монитор Ðудио и то звучи одлично. ÐиÑам једини који Ñе уверио да то звучи како треба. :order

Link to comment
Share on other sites

:D  Veliko mi je zadovoljstvo zabavljati se sa Mr. hektolitrom. On je vise nego tipican primer kolika je sujeta i zavist u ovom hobiju uz brzo gubljenje zivaca i odbacivanja realnosti, takodje vrlo je osetljiv na bilo koju kritiku bilo da je savetodavna ili ona druga. Dokle on ide govori i ovo  raspitivanje o mom sistemu da vidi sta ima taj koji se drznuo da mu uputi kritike i objasni neke stvari na koje gleda suvise plitko dozivljavajuci istovremeno kritike krajnje licno :).

 

Potpuno je nebitno sta ko kuci ima niti svako cuje jedan CD na isti nacin.

 

Jos jednom mala lekcija za kraj : zvucnik koji zahteva kvalitetno, citaj skupo, pojacalo a to se odnosi i na ostale karike sistema je kvalitetan zvucnik! Taj zvucnik moze biti los IZBOR za vecinu ljudi, ALI nikako ne moze biti los ZVUCNIK kako si ga ti okarakterisao! u tom smislu svaki zvucnik je manje ili vise zahtevan, konkretno LS-50 ocigledno spada u drugu grupu.

 

Pitanje je jedino da li si u stanju da tu cinjenicu prihvatis ili ne, kako stvari stoje odgovor je ovo drugo ali to je vec tvoj problem a razlog sam vec naveo na pocetku ovog posta.

Link to comment
Share on other sites

Причаш и ти којешта, баш имам Ротел и Монитор Ðудио и то звучи одлично. ÐиÑам једини који Ñе уверио да то звучи како треба. :order

I Onkyo kao preamp?

Hajde razmislite jos jednom, pametnije bi bilo.

Link to comment
Share on other sites

:D Veliko mi je zadovoljstvo zabavljati se sa Mr. hektolitrom. On je vise nego tipican primer kolika je sujeta i zavist u ovom hobiju uz brzo gubljenje zivaca i odbacivanja realnosti, takodje vrlo je osetljiv na bilo koju kritiku bilo da je savetodavna ili ona druga. Dokle on ide govori i ovo raspitivanje o mom sistemu da vidi sta ima taj koji se drznuo da mu uputi kritike i objasni neke stvari na koje gleda suvise plitko dozivljavajuci istovremeno kritike krajnje licno :).

Potpuno je nebitno sta ko kuci ima niti svako cuje jedan CD na isti nacin.

Jos jednom mala lekcija za kraj : zvucnik koji zahteva kvalitetno, citaj skupo, pojacalo a to se odnosi i na ostale karike sistema je kvalitetan zvucnik! Taj zvucnik moze biti los IZBOR za vecinu ljudi, ALI nikako ne moze biti los ZVUCNIK kako si ga ti okarakterisao! u tom smislu svaki zvucnik je manje ili vise zahtevan, konkretno LS-50 ocigledno spada u drugu grupu.

Pitanje je jedino da li si u stanju da tu cinjenicu prihvatis ili ne, kako stvari stoje odgovor je ovo drugo ali to je vec tvoj problem a razlog sam vec naveo na pocetku ovog posta.

Mili moj gospodine Neboja, odgovor vama ostavio sam za kraj. Toliko ste mi simpaticni u svojoj nabusitosti i aroganciji.

O kakvoj sujeti i zavisti govorite?? Pa valjda bi za to bilo osnova kad biste konacno prestali da krijete svoj sistem kao zmija noge i dali nam informaciju koji su to zvucnici od 4k funtaća! Mozda stvarno ima razloga za zavist? Mada ne verujem. Krijete se iza cene bez da kazete o kom zvucniku se radi. Nije zlato sve sto sija! Ni rec ne rekoste o tome sto sam tvrdio da nas zavlacite u vezi sistema koji imate. Znate zasto? Zato sto sam vas sto kazu, procitao , u pravu sam! E Neboja, Neboja, ljisice ljukava! :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...