Jump to content


Usher s520


parabolis

Recommended Posts

Hej drustvance sa foruma treba mi vase strucno misljenje o ovim zvucnicima....ukazala mi se prilika da ih menjam uz neku doplatu pa me interesuje da li je imao neko iskustva sa njima, citam razno razne recenzije i dosta su sarena iskustva,takodje me interesuje kako ce se sloziti sa cambridge audio 340a..help help....znam da sam vas smarao o dac-u ali mislim da ovu priliku ne smem da propustim....tnx!!!

Link to comment
Share on other sites

Slusao sam te malenice, rade odlicno. Sad za koliko para il koja je vec varijanta menjaze u to ne ulazim. Meni su se  svojevremeno kod Slobe (prodavca) svidele..Moj drugar ih je kupio tada, i u njegovom prostoru od cca 14-15 m2 radile su fenomenalno (za svoju klasu). Ako su ocuvane neces pogresiti.... Naravno i uslovi dolaska istih u posed odlucuju.

.... Uzgred bar kod mog drugara, trazile su tezak stalak i nisu volele blizinu zida. Bar 60 cm od zadnje strane min. Ovo uzmi sa rezervom jer je njegov prostor bio specifican. 

.... 340 bi trebalo fino to da tera

Link to comment
Share on other sites

Ne se ljuti ! pojaÄalo je preslabo !

druze pa naravno da se ne ljutim, ih pa ce da bidne i pojacalo jace, samo kad se usteka nova kolicina evrica, ja se.namericaio na jaceg mu brata camb audio 640...hteo sam da menjam mog cambr za tog jaceg pre neki dan ali coek nije hteo,kaze treba mu kes....a sta kazes za zvucnike...jel to valja, posto nikada nisam slusao ushera, nosim mojepojacalo i cd player kada budem isao na menjazu pa fu videti kako zvuci...
Link to comment
Share on other sites

PAMETNO  :cheers  To je za sve one male Monitor Audio  sto se prodaju po 200 - 300 eura    institucija . Meni se tonski  taj model Ushera  s 520 vise svidja od  njihovih mnogo skupljih modela . 

Videcemo, trebalo bi da su dobri, naravno ne sumnajm ali danas idem da ih cujem sa mojim pojacalom pa cu videti....po svim karakteristika i recenzijama sto sam citao trebalo bih da su odlicni, javljam utiske za koji dan....

Link to comment
Share on other sites

PAMETNO  :cheers  To je za sve one male Monitor Audio sto se prodaju po 200 - 300 eura institucija...

 

Slažem se... Imao sam Ushere s520.

OdliÄne male kutije, ali im treba jako i kvalitetno pojaÄalo. ObiÄno viÅ¡estruko skuplje nego Å¡to su same kutijice... I onda sviraju samo tako!

Osetljivost im je niska i ako hoćeÅ¡ malo glasnije a sa Å¡to manje izobliÄenja treba snage...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej drustvance sa foruma treba mi vase strucno misljenje o ovim zvucnicima....ukazala mi se prilika da ih menjam uz neku doplatu pa me interesuje da li je imao neko iskustva sa njima, citam razno razne recenzije i dosta su sarena iskustva,takodje me interesuje kako ce se sloziti sa cambridge audio 340a..help help....znam da sam vas smarao o dac-u ali mislim da ovu priliku ne smem da propustim....tnx!!!

 

 

Nadam se da nije kasno da podrzim kupovinu. Solidne kutijice, zaista.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
19 minuta ranije, ab said:

Biće da, kao i Vi u Grnoj Gori, ne rade pre podneva. 

Imate kontakt na sajtu, pa se da zaključiti šta je činiti.

Bio na adresu , zvao na tel ... ništa , radnja ne postoji više . Al sam ga zahebo :D a ništa poslat ću ga da mi kupi domaće sapunjare ...:lol:

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...