Jump to content


Preporuka za zvucnu kartu


Kurajber

Recommended Posts

Pre svega da se izvinim za pokretanje  teme koja je bila aktuelna po ko zna koji put ali jednostavno nisam nasao informacije koje su mi potrebne....Molim kolege sa foruma za  preporuku za zvucnu kartu u cenovnom  rangu od 50 - 70 e novo , polovno sve jedno....Sluzila bi iskljucivo za slusanje stereo muzike  sa kompa i bila bi nakacena  na pojacalo Marantz PM 80 ...Znaci potrebno je da ima cinc izlaze....Na forumskim oglasima ima jedna Emu ali mi je problematicna jer zahteva dva slobodna slota ... Na KP nadjoh nesto ovako

tmb-100x100-23376453_5589b302234c12-6248

Hvala unapred...

 

Link to comment
Share on other sites

Cenovni rang koji si pomenuo ne dopušta baš previše eksperimentisanja, međutim, moja preporuka bila bi nešto eksterno. Između ostalog jer tu raspolažem nekim pristojnijim iskustvom. Za stotku (recimo) je moguće dobiti iznenađujuće rezultate iz savremenih malih USB audio-interfejsa. Govorim o rezultatima koji su u apsolutnom smislu na zavidnom nivou.

Link to comment
Share on other sites

Ako se vazi 3.5 izlaz, imam Asus DX negde u fioci. Ja sam je koristio za dig. out za eksterni Dac. Kako radi analigno, ne secam se. Mogu da posaljem kurirom na probu pa ako ne zadovoljava, vrati istim putem.

Hvala u svakom slucaju , medjutim ona ima pc expres prikljucak pa mi ne odgovara(ako se ne varam)....Ako sam u krivu ispravime pa da vidimo....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...